Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. (TV Nova)

Recenze (4)

Ozzy2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po prvním příšerném dílu se to neustále zlepšovalo a nakonec to hodnotím celkem kladně.TV vůbec moc kvality v krimi nenabízí a viděl jsem už mnohem větší sračky. Je načase se na krimi už vybodnout, divák je přesycen.jediný seriál z policejného prostředí, který za něco stál, byly Případy prvního oddělení, jinak je to všechno na jedno brďo ()

matej773 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I přes velmi špatné hodnocení na csfd, mně se to líbilo, a moc. První dil, který jsem viděl, tím pádem jsem si řekl, že je to pecka oproti klasické tvorbě od Novy, proto jsem byl překvapen, když jsem našel takový ohlas, jaký našel. Buď jsou ostatní díly horší, nebo je to holt prostě tím, že někteří lidé na csfd jsou vymatlaní a hodnotí dle toho, že Nova má za sebou fakt hrůzu a nedokážou se odprostit od toho, že mohou mít i kvalitní tvorbu. ()

Reklama

Reklama