Dvojí život (S02E05) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2017, 48 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• LadyPupu

Bože...(18.9.2017)

• rakovnik

Amatéři.(18.2.2019)

V rámci tohoto seriálu nadprůměrný díl - celkem zajímavý případ sériového vraha žen, nový člen Zadražil je určitě pozitivní plus a že prostor získala trochu víc Zuzanka a méně Jakub určitě zas a znova pozitivní věc. Ovšem čím dál tím víc oceňuji jak přirozeně a přesvědčivě hraje Prachař i v tomto spíše podprůměrném krimiseriálu.(19.9.2017)

• sorrow

Nemělo by to být tak, že policisté, v tomto případě dokonce specialisté, chrání občany? Já mám však největší strach o samotné specialisty, nejprve je v první sérii unesen Prachař v tramvaji, ve druhé sérii je oloupen Štáfek dvěma pubescentkami a nyní už došlo i na Zuzanku, která jen šťastnou náhodou nebyla znásilněna a zamordována. Neměl by tým specialistům dostat nějakou ochranku, aby se jim něco nestalo. Celé oddělení už mohlo být klidně v pánu. Fascinují mě až do očí bijící trapné náhody. Kajnarová jde 2x do nemocnice kvůli vyšetřování, poprvé se s vrahem div nesrazí na schodech, podruhé je vrah zrovna úplnou náhodou přítomen telefonátu, kdy mu sekretářka nevědomky vyžvaní, kdo volá a na kdy je domluvena schůzka. Vrah je vždy tam, kde má být. Když Kajnarovou sledoval domů, jak mohl vědět, do jakého patra má jít, když neznal jméno policistky, nevěděl, zda bude doma sama, nebo zda nemá nabitý kvér u pasu? Prachař volá v nemocnici Kajnarové, akorát, když stojí u koše, kam vrah zahodil její mobil. Nakonec vyšetřování rozhodne ztracený knoflík, který musí být samozřejmě ze specializované edice, kterých bylo prodáno jen 28 kusů, pak už stačí jen porovnat seznamy, u druhého jména je shoda, další jména již nemá cenu porovnávat, seznam zahodit a už jen zajet vyzvednout vraha. Podle mě scénář stále trapnější, snad se tvůrci již nebudou pouštět do třetí série.(23.9.2017)