Mrtvým se nic nedaruje (S02E09) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2017, 48 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• Lokutus

tak tohle už je ale hodně dementní. a vrcholem je poleno saracén!(24.11.2017)

Opět jeden z lepších dílů... Námět dobrej a vlastně i konec celkem nečekanej...(13.5.2019)

Jan Kačer potěšil a jeho manipulativní dar, který vedl k vraždě taky celkem interesantní... zbytek podprůměr i na tenhle seriál. Bonzácká scéna na konci, kdy Prachař sděluje Rojkové, že ten starý pán není tak fajn, byla udělaná celkem hloupě ( kdyby byl jen záběr , že ji něco říká a bez zvuku bylo by to přesvědčivější. Štáfek s pistolí za pasem na atletickém oválu působil opravdu komicky jako pěst na oko.(18.10.2017)

• Johny44

Tak po dlouhé době jsem shlédnul jeden z dílů a opět nezklamal :) Nejvíc jsem se pobavil,když těžko uvěřitelný kriminalista Štáfek jde ověřit nějaká fakta na atletický ovál.Zde běhá mladá dívka.Kriminalista se tam pohybuje s pistolí u pasu připnutou za pasem přes tričko.A tak se ptám..Vymyslel to autor,nebo se Štáfek v mládí koukal na westerny,kdy kovbojové nosili colty stejně viditelně a prosadil si to sám? A nebo to je dílo scenáristy,kdy v původní verzi měl začít rychle střílet po probíhajících atletech? V reále by tam vydržel pár minut.Potom by ho sebrali skuteční policisté,kteří tam přijeli na popud mnoha občanů,kteří volali na 158 s tím,že po stadionu pobíhá úchyl s pistolí a obtěžuje mladé dívky.(17.10.2017)