Pod asfaltem (S02E13) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2017, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • rakovnik
  ****

  Nečekaně dobrý díl. Překvapilo mě, že případ - až na amatérismus policistů - byl napínavý a zajímavý. Závěrečná akce sice trochu celý děj degradovala, ale opravdu jsem byl spokojený. Asi trochu hodnocení přestřelím, ale tento díl mi sedl.(14.11.2017)

 • KM Phoenix
  odpad!

  Pod asfaltem! Ten díl se jmenuje pod asfaltem, ale přestože to "policisté" vehementně tvrdí, tak ten hrob/výkop je, jak je vidět na všech záběrech, uprostřed trávníku. Také oznamovat dvěma různým podezřelým, že jejich příbuzný zemřel a že našli jeho mrtvolu s tím, že nemají sebemenší důkaz o tom, že by to byl on (v tu chvíli mají pouze přibližnou shodu s osobou ze seznamu pohřešovaných), to je taky solidní diletantismus. Také to, že jednomu z podezřelých sdělí podrobnosti pitvy jako by se nechumelilo je dost humorný.(16.11.2017)

 • mira007
  **

  Tak pointa se záměnou identit byla relativně originální ( ikdyž už jsem to někde viděl :-) ) ale hned na začátku amatérismus, který provází tenhle seriál na každém roku - " Váš manžel je mrtev." ( sdělení manželce kdysi pohřešovaného poté, co se najde neznámá (!!!!!!!!) mrtvola). Tenhle seriál vždycky pobaví ikdyž asi jinak, než tvůrci zamýšleli. ( opět opakovaně naši kriminalisté korzují ulice Prahy s kvéry za pasem jak na divokém západě).(14.11.2017)

 • Ozzy2

  Tenhle dílů se absolutně nepoedl.Divák dostává hned zkraje tolik indicií, že na konec čeká jen proto, aby zjistil, že se v úsudku nemýlil.A nemůžu si odpuasti ještě jednu hrůzu.Neherecký výkon neherečky, co "hraje" soudní patoložku.Ta snad ten text odněkud čte...tyhle věci kazej už tak mizernej dojem.Štáfka jako kriminalistu ani komentovat nebudu.(14.11.2017)

 • PatrikP4
  ***

  Nečekaně dobrej díl... I když by jsme tam chybky našly... Bojím se jen jednoho a to že jednou budu muset dát nějakému dílu i pět hvězdiček...(14.5.2019)