Pod asfaltem (S02E13) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2017, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Nečekaně dobrý díl. Překvapilo mě, že případ - až na amatérismus policistů - byl napínavý a zajímavý. Závěrečná akce sice trochu celý děj degradovala, ale opravdu jsem byl spokojený. Asi trochu hodnocení přestřelím, ale tento díl mi sedl.(14.11.2017)

• KM Phoenix

Pod asfaltem! Ten díl se jmenuje pod asfaltem, ale přestože to "policisté" vehementně tvrdí, tak ten hrob/výkop je, jak je vidět na všech záběrech, uprostřed trávníku. Také oznamovat dvěma různým podezřelým, že jejich příbuzný zemřel a že našli jeho mrtvolu s tím, že nemají sebemenší důkaz o tom, že by to byl on (v tu chvíli mají pouze přibližnou shodu s osobou ze seznamu pohřešovaných), to je taky solidní diletantismus. Také to, že jednomu z podezřelých sdělí podrobnosti pitvy jako by se nechumelilo je dost humorný.(16.11.2017)

• mira007

Tak pointa se záměnou identit byla relativně originální ( ikdyž už jsem to někde viděl :-) ) ale hned na začátku amatérismus, který provází tenhle seriál na každém roku - " Váš manžel je mrtev." ( sdělení manželce kdysi pohřešovaného poté, co se najde neznámá (!!!!!!!!) mrtvola). Tenhle seriál vždycky pobaví ikdyž asi jinak, než tvůrci zamýšleli. ( opět opakovaně naši kriminalisté korzují ulice Prahy s kvéry za pasem jak na divokém západě).(14.11.2017)

• Ozzy2

Tenhle dílů se absolutně nepoedl.Divák dostává hned zkraje tolik indicií, že na konec čeká jen proto, aby zjistil, že se v úsudku nemýlil.A nemůžu si odpuasti ještě jednu hrůzu.Neherecký výkon neherečky, co "hraje" soudní patoložku.Ta snad ten text odněkud čte...tyhle věci kazej už tak mizernej dojem.Štáfka jako kriminalistu ani komentovat nebudu.(14.11.2017)

Nečekaně dobrej díl... I když by jsme tam chybky našly... Bojím se jen jednoho a to že jednou budu muset dát nějakému dílu i pět hvězdiček...(14.5.2019)