Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při likvidaci prasklého vodovodního potrubí nemohou dělníci uvěřit svým očím. V silničních základech najdou lidskou kostru. Specialistům se podaří zjistit, že se může jednat o pozůstatky již sedm let pohřešovaného stavebního podnikatele Vladimíra Šejbala, který byl bezpochyby zavražděn. Dosud se všichni domnívali, že poté, co se Šejbal zadlužil a ztroskotal s neprůhlednými stavebními projekty, zmizel někde v zahraničí. Kriminalisté zjišťují, že Šejbal obelhal svoji ženu a zanechal jí hromadu dluhů. Bratru Emilovi nedokázal pomoci, když byl nezaměstnaný. A jeho tehdejší obchodní partner Ondřej Horák zbankrotoval, když už Šejbal nemohl dál platit faktury vystavené na milionové částky. Cesta vede také do městského bordelu, kde byl Šejbal naposledy viděn. Neočekávaně však dojde k druhé vraždě…  (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nečekaně dobrý díl. Překvapilo mě, že případ - až na amatérismus policistů - byl napínavý a zajímavý. Závěrečná akce sice trochu celý děj degradovala, ale opravdu jsem byl spokojený. Asi trochu hodnocení přestřelím, ale tento díl mi sedl. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak pointa se záměnou identit byla relativně originální ( ikdyž už jsem to někde viděl :-) ) ale hned na začátku amatérismus, který provází tenhle seriál na každém roku - " Váš manžel je mrtev." ( sdělení manželce kdysi pohřešovaného poté, co se najde neznámá (!!!!!!!!) mrtvola). Tenhle seriál vždycky pobaví ikdyž asi jinak, než tvůrci zamýšleli. ( opět opakovaně naši kriminalisté korzují ulice Prahy s kvéry za pasem jak na divokém západě). ()

KM Phoenix odpad!

všechny recenze uživatele

Pod asfaltem! Ten díl se jmenuje pod asfaltem, ale přestože to "policisté" vehementně tvrdí, tak ten hrob/výkop je, jak je vidět na všech záběrech, uprostřed trávníku. Také oznamovat dvěma různým podezřelým, že jejich příbuzný zemřel a že našli jeho mrtvolu s tím, že nemají sebemenší důkaz o tom, že by to byl on (v tu chvíli mají pouze přibližnou shodu s osobou ze seznamu pohřešovaných), to je taky solidní diletantismus. Také to, že jednomu z podezřelých sdělí podrobnosti pitvy jako by se nechumelilo je dost humorný. ()

Ozzy2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle dílů se absolutně nepoedl.Divák dostává hned zkraje tolik indicií, že na konec čeká jen proto, aby zjistil, že se v úsudku nemýlil.A nemůžu si odpuasti ještě jednu hrůzu.Neherecký výkon neherečky, co "hraje" soudní patoložku.Ta snad ten text odněkud čte...tyhle věci kazej už tak mizernej dojem.Štáfka jako kriminalistu ani komentovat nebudu. ()

Reklama

Reklama