V průmyslovém areálu stavební firmy Revenda a syn je zavražděn mladší společník Lukáš Revenda. Zprvu to vypadá na loupežné přepadení, také ale přichází v úvahu motiv manželské nevěry, protože Lukáš se scházel s Ukrajinkou Darjou. Ta Specialistům tvrdí, že jí jen pomáhal najít zmizelého manžela Vasila, kterému jeho krajan Stepaňuk obstaral práci právě u firmy Revenda a syn. Stepaňuk při výslechu všechno zapře. Darja, která ho měla identifikovat, je postřelena. V nemocnici jí ukážou fotku, na které stojí její manžel s německým ovčákem před vozem s nápisem Revenda a syn. Kdo zabil mladého Revendu a proč? (TV Nova)

rakovnik

Když nejsou obětí kriminálního činu přímo policisté nebo jejich rodiny, hned je děj uvěřitelnější. Byť se tvůrci opět příliš rozmáchli v případě pachatele. Potěšilo mě obsazení epizodních rolí - Štrébl, Freimanová. ()

mira007

Celkem seriózní krimipřípad zmizelého dělníka zavražděného Revendy. Žádný zázrak, ale žádný akční nebo logický přešlap se kupodivu nekonal. Dalo se. Taky díky mému oblíbenému Jiřímu Štréblovi. ()