Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Během konkurzu na čtvrtého člena známého smyčcového kvarteta je zavražděna jedna z uchazeček, Judita Dyková. Specialisté zjišťují, že mezi členy souboru panují zvláštní a velmi napjaté vztahy. Mezi podezřelými z vraždy je i přítelkyně Dykové, která se po její smrti pokusila o sebevraždu, ale i ostatní členové hudebního kvarteta. Nedůvěryhodnou se stává i ambiciózní Naďa Bielická, která nakonec místo získala. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak dlouho jsem se Specialistům vyhýbal, až se v týmu objevila Eliška Křenková. Do toho bizarního uskupení se snad i hodí. Případ jednoduchý, jasný, se silně omezeným okruhem podezřelých. Pachatele jsem tipnul velice záhy. Jinak nuda, povídání, a dvojnásobná sebevražda spíše nutila k pousmání. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vražda houslistky z kvartetu. Když pominu, že v Tereze Vítů vidím permanentně tvář z ulice tak v této miniroli sehrála mrtvolu dobře. Pachatel byl sice jasný, ale jako případ v rámci tohoto seriálu jeden ze smysluplnějších. Tenhle seriál zraje jako víno, tak snad se vypracuje ještě výš. Z herců mne nejvíc baví Zadražil a na Křenkovou se i hezky kouká, ale Štáfek, který se ve své roli zlepšil o dvě třídy oproti prvním dílům se mi zdá přebytečný. Asi bude nahrazen nějakým stážistou... ()

Reklama

Reklama