Náklad smrtí (S02E34) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2018, 48 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• honajz

Fakt nevím. Svým způsobem zábavný díl (nejen proto, že úřednice z Comebacku tady hraje expertku z protidrogového) a rád bych věřil tomu, jak postarší amatér v Čechách sestavuje ze starých součástek (ha ha, asi z Tuzexu) dron, tady je vidět, že to fakt je odněkud jinud ten námět, nikoliv z české kotliny, ale jako jo, dívat se na to dalo. Jak už tu někdo píše, fakt už vidím, jak vás ohrožuje dron, který může bouchnout, a vy stojíte a čekáte, až to přijde, ani se nepokusíte utéct. Jinak místo Křenkové by tam mohli dát sochu - ani by to člověk podle té mimiky nepoznal.(20.11.2019)

V televizi díl č. 42.(26.1.2020)

• rakovnik

Balada o vině a trestu, drogách a pomstě. Policisté jsou spíše k smíchu, ovšem jako obvykle. Závěrečná rádoby napínavá scéna vyzněla opět směšně. Lidé se přece nestřílejí.(18.11.2019)

• mira007

Námět drogové scény fajn, ikdyž to bylo hodně průhledné, ale po delší době díl Specialistů, který šel kvalittou níž. Hlavně ten závěr s tím dronem, kdy je čas na nekonečný dialog a oběť vyjeveně čeká na svůj bídný konec ... dobrá kravina. Z hereckých výkonů mne bavil jen Zadražil.(8.5.2018)