Plný plyn (S03E06) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2018, 49 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• honajz

Pan Morawetz viděl Rychle a zběsile, i napadlo ho sepsat to pro německé poměry, a protože licence je licence, tak to musela paní či slečna Hauserová přepsat do českých poměrů. No a vypadá to, jak to vypadá. Navíc mne štvou ty do očí bijící pitomosti, jako že policajtka má důležitou informaci o podezřelém, a ani ji nenapadne ji dát kolegům - protože by nebylo to napětí, víme? Stejně je tady vrah jasný od chvíle, kdy je oznámena přeříznutá hadička (logickým vyřazením), a motiv od chvíle v sámošce. Jsem řekl ženě v té chvíli, kdo to podle mě byl a proč, a ona - když to na konci přesně tak bylo - šla pak naštvaně spát, že na další díly se mnou koukat nebude. ... A stejně - že měla ta holka v tom příběhu nervy, co? Dva dny, a ani náznak zhroucení.(21.1.2020)

Tohle byl od začátku ničím nevynikající díl, ovšem chvíli před koncem dostal nový rozměr. V televizi díl č. 51.(26.1.2020)

Akční návrat policistky na babetě ( teda skůtru ) Elišky Křenkové v díle Specialistů, který začne jako hot Rychle a zběsile, pokračuje jako lepší Specialisté se skvělým Zadražilem a hezkou Dorotkou z Anděla páně a končí to jako ... obvyklí Specialisté - pachatelka se bez důkazů zase přiznala ikdyž nemusela ... asi svědomí nebo vítr Máchale.(3.10.2018)

Automechaničina je náročná věda 😀(1.10.2018)