Osmnáctiletý Tony Bachman se zabije při nelegálních automobilových závodech, protože mu někdo záměrně poškodil brzdy. Okruh podezřelých se skládá z Tonyho spolužáků na středním odborném učilišti a z automechaniků, kteří pracují v autodílně, kam učni chodili na praxi. Záhy se mezi podezřelými ocitne i René Šnajdr, nový přítel Moniky Švarcové, který na učilišti učí. Proto Monika začne pátrat na vlastní pěst. (TV Nova)

honajz

Pan Morawetz viděl Rychle a zběsile, i napadlo ho sepsat to pro německé poměry, a protože licence je licence, tak to musela paní či slečna Hauserová přepsat do českých poměrů. No a vypadá to, jak to vypadá. Navíc mne štvou ty do očí bijící pitomosti, jako že policajtka má důležitou informaci o podezřelém, a ani ji nenapadne ji dát kolegům - protože by nebylo to napětí, víme? Stejně je tady vrah jasný od chvíle, kdy je oznámena přeříznutá hadička (logickým vyřazením), a motiv od chvíle v sámošce. Jsem řekl ženě v té chvíli, kdo to podle mě byl a proč, a ona - když to na konci přesně tak bylo - šla pak naštvaně spát, že na další díly se mnou koukat nebude. ... A stejně - že měla ta holka v tom příběhu nervy, co? Dva dny, a ani náznak zhroucení. ()

mira007

Akční návrat policistky na babetě ( teda skůtru ) Elišky Křenkové v díle Specialistů, který začne jako hot Rychle a zběsile, pokračuje jako lepší Specialisté se skvělým Zadražilem a hezkou Dorotkou z Anděla páně a končí to jako ... obvyklí Specialisté - pachatelka se bez důkazů zase přiznala ikdyž nemusela ... asi svědomí nebo vítr Máchale. ()

carl.oesch

Nějak nechápu, jak někoho může bavit tady pořád ke každému dílu blazeovaně odsuzovat, kritizovat a dávat tak najevo svoji "velikost" a "genialitu". Tenhle díl byl jeden z nejzdařilejších, jeden místní tydýt se tady čílí, proč se ona nešťastnice přiznala, když přece nemusela a oni podle jiných totálně marní policajti přece neměli důkazy. Porovnávání s Rychle a zběsile je taky docela legrace, na takovou pitomost jsme se jednou vydržel dívat deset minut, znám počítačovou hru a taky mě za srdce nechytla, nicméně zdejší mistři filmové kritiky asi podobné ubohosti žerou...že by existovalo něco jako svědomí si ve svém plochém a v zásadě ubohé  světě nedokážou představit a fakt, že ne vždy je pachatel gauner je nad možnosti jejich IQ. Přitom zejména v domácích detektivkách leckdy vrah je chudák, kterého litujeme a "nebohé" oběti to přejeme z plna srdce. ()