Zaostřeno (S03E11) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2018, 46 min

 • honajz
  ****

  Nova si dělá medvědí službu, když teď dává nejnovější díly, a po nich hned ty staré. Žádné veleskvosty to sice nejsou, ale ten kvalitativní propad je hodně, hodně znát. Zatímco tady se tvůrci jednotlivé díly snažili alespoň trochu odlehčit, nové díly se berou tak smrtelně vážně, až je to ani ne směšné, ale trapné. Jak já jsem tentokrát ocenil špičkování mezi postavami Štáfka a Zadražila, nebo když Májová šeptá Panenkovi do ouška, co mívala schované ve škole ve skříňce. Samotný příběh tohoto dílu navíc vyznívá hodně uvěřitelně a pro mne na 4 hvězdy povyšuje postava ředitele v podání Martina Sitte (nevím, jestli je to příjmení sklonné, nebo nesklonné), který zjistí, co je jeho syn zač. ("Bude se muset naučit s tím žít." - "A co já?"), je zahraná naprosto dokonale.(18.2.2020)

 • Tryskomyš
  ****

  V televizi díl označen jako č. 56.(1.2.2020)

 • mira007
  ***

  Případ zmláceného bezdomovce se mi zdál na tuto sérii mírně naprůměrný , díky Zadražilovi i vtipný a překvapivě díky mladým hercům dobře zahraný. ( hlavně ta zrzka Dominika Doležalová )(11.11.2018)

 • - Pro vnitřní i vnější interirér byla použita škola reprezentující v seriálu Život na Zámku (od r. 1995) gymnázium. (Moiki)