• Tryskomyš
  ****

  No konečně. Po delší době jeden díl opravdu hodný dobrého seriálu. Malá perlička na závěr. Jakub Štáfek jí na konci dílu lasagne, dnes v práci jsme měli na oběd lasagne a na večeři jsem kupovala lasagne. V televizi díl označen jako č. 57.(19.2.2020)

 • mira007
  **

  Poslední díly včetně tohoto, kdy se vyšetřuje vražda pasáka ( Pavel Batěk v jedné z nejmenších rolí posledních let ) dělají ze Specialistů i regulérní krimi, která mne mne pobaví víc než nechtěnými faily. PS: Česká seriálová tvorba vs. sex - kriminalisti se pohybují v sexbyznysu ( prostituce, striptýzové bary, mají silácké řeči ) ale nahota zakázaná, aby to náhodou někoho nepohoršovalo...(18.11.2018)

 • honajz
  **

  Mám pocit, že podobné téma bylo jednou v seriálu Soukromé pasti - akorát tam šlo o otce a syna, ne strejdu a neteř. Jinak mi přijde divné, jak policisté v tomto seriálu zásadně neprověřují rodinné vztahy, aby snad nepřišel díl o bezva pointu roztřesené matky s pistolí v chvějící se ruce, která podle mě ani neví, kde ji odjistit. Ta scéna je takové žánrové klišé, až bolí. A samozřejmě si mezitím stihnou ti dva - mířící a i na koho je mířeno - vyříkat celou rodinnou historii div ne do třetího kolene. Jinak ale naštěstí - z pohledu přeobsazené 4. série - Zadražil a Khek ještě spolu, kluci dělají vtípky, lasagne bezva fór, škoda, že tohle zmizelo.(25.2.2020)