Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• Tryskomyš

V televizi díl označen jako č. 58.(19.2.2020)

• mira007

Když jsem viděl Vondráčka v neděli v Profesorovi T., tak jsem si říkal, že ho celkem dobře namaskovali i s parukou ... a on i ve Specialistech byl zase jako namaskovaný - tak to asi nebude práce maskéru, ale pan herec zestárnul a vizáží k tomu taky přispěl. Jinak spíše nudný díl, který nezachránil ani jako agresiv Mišík.(20.11.2018)

• sorrow

Specialisté pátrají po vrahovi mladého spratka Kašpara, snad jen pár pošťouchnutí pro p. scénáristu: 1/ policisté se vyptávají Kašparovo kamarádů a výčepního v hospodě i jeho matky a jejího přítele, kam odešel před svou smrtí. Nenapadlo je třeba vytáhnout z mobilu telefonní číslo, na které naposledy volal, příp. si vyžádat výpis od operátora??? Vždyť takto v jiných dílech postupují, proč ne teď? Pak by šli rovnou k Mokrému a jelikož vražednou zbraní bylo auto, prohledali by garáž a případ by byl vyřešen ještě ten den, 2/ Mokrý se o sporu mezi Kašparem a Ditrichem dozvěděl někdy večer po koncertě, jak by asi stihl naplánovat vraždu v ten samý den v noci, tedy sehnat plachtu, sehnat informace o Ditrichovi, kde pracuje, aby tam mohl plachtu podstrčit a jak by se do toho servisu dostal, to je naprostá utopie, 3/ pokud by Mokrý takto vraždu naplánoval, byl by opravdu tak moc hloupý, že by si nevzal rukavice při manipulaci s plachtou a nechal na ní otisky, když jí jde pak podstrčit k Ditrichovi? Pokud by měl rukavice, asi by se o plachtu neřízl do prstu. To je chyb v jednom dílu, až se z toho chce člověku brečet.(23.11.2018)

• Peabody

autoři už zcela rezignovali na pravidla detektivky, hrozný díl, kolega Sorrow dole je až moc slušný - pachatel přece vůbec nemohl vědět, že má plachtu strčit někam na vrakoviště - kdo by mu řekl, kde pracuje otec Dittrich? Ono to spíše připomíná pouťovou střelnici, první podezřelý - to ne, to je moc brzo, o čem by byl zbytek - druhý podezřelý taky ne. Je tam ještě někdo, kdo se objevil v příběhu a není policajt? Ano, Tak to je on - a jak to mohl udělat je přece jedno, hlavně že mu nemůže obracet noty nikdo než vyvolená. I o tom silně pochybuju, že by to mělo hlavu a patu. Jo a ten jeden bod je ex aequo za Horviho z Comebacku a za Laviho z Vyšehradu.(26.11.2018)