Podnikatel Tomíček najde doma svou ženu udušenou. Vše ukazuje na dealera Leštinu, jejího milence. Leština vinu popírá, byl sice u ní, když jejich sexuální hrátky skončily a on odcházel, byla Tomíčková naživu. Vyšetřování odhalí, že pro náruživou Tomíčkovou bylo manželství jen formalita. V hledáčku kriminalistů se ocitá hned několik podezřelých, kromě dealera Leštiny i rodinný terapeut Vidím a také radní z magistrátu, ke které má blízký vztah manžel zavražděné. Podezřelým může být i samotný Tomíček, který zřejmě o bouřlivém intimním životě své manželky věděl. (TV Nova)

honajz

Jsem včera koukal a zjistil, že už jsem to viděl. Co říct? Jeníčková si svou mrchu užila, taxikář byl překvapivě docela zbytečný, kdy se do baráku mezi mladým dealerem a příjezdem manžela dostala ta ženská, to je otázka, jak tu někdo píše, po divokém sexu a zfetovaná zůstat oblečená, to je dobrý výmysl, kde našla ta pouta?, proč policajti hned neprověřili rodinné i obchodní vazby mezi podezřelými?, ten doktor měl znamenat co?, obstarožního donjuána?, Kajnarové nevybrali tentokrát moc dobré oblečení, neboť jsou jí vidět špeky na břiše, takže ta hláška doktora, jak je hubená, vyzní směšně, a ani ten fórek s krabičkami s jídlem mi tady nepřijde nijak moc zábavný, spíše chtěný (určitě by se kluci těmi krabičkami chlubili veřejně, když jim jako poldům musí být jasné, že Lenka asi používá na stejná jídla stejné krabičky, leda by byli debilové), jo a abych nezapomněl, Panenka v tomto dílu prohlásí, že je gay. ()