Neviditelná vražda (S03E17) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 47 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • honajz
  **

  Námět zajímavý, taxikaření s budoucí mrtvolou bezva nápad, ale přece jen mi to přišlo nakonec celé podivně zmatené, kdy mi ty motivace nějak neseděly, a fakt bych rád věděl, kolik Čechů má zkušenost s válečnými zónami nebo vojenskými misemi. Že si pitomoučce nechá specialistka Májová ukrást mobil i auto (!), to raději nekomentuji. Jinak škoda, že Vondráček s Lenkou jsou někde na dovolené, chybějí tady a je to bez nich takové nijaké (což bych nečekal, že řeknu). Jinak bych opakoval to, co napsal už sorrow.(24.3.2020)

 • Tryskomyš
  ****

  4. hvězda za ten promyšlený motiv. Jinak spíš průměrný díl. V televizi díl označen jako č. 62.(30.3.2020)

 • mira007
  ***

  Naše parta vyšetřuje dokonce jaderný výbuch. Celkem solidní případ.(16.1.2019)

 • sorrow
  *

  Tak co nám zase parta Specialistů naservírovala. Vondráček na dovolené, Májová se hloupě nechá připravit o telefon i auto, pak tasí pistoli, jako vážně chtěla v centru Prahy střílet po svém autě, který ji ukradl umírající poškozený? Panenka s Čermákem všemu nasadí korunu, když se bez povolení k domovní prohlídce pomocí planžety vloupají do bytu soukromé osoby, jako kdyby to byl naprosto běžný vyšetřovatelský postup. Panenka otevře první zásuvku a hned se dozví důležitou informaci, Čermák otevře druhou zásuvku, nalezne další důležitou informaci a případ je po třiceti vteřinové nelegální domovní prohlídce vyřešen. Vraha pak potkají při vystupování z výtahu, jak jednoduché. A opět si Specialisté neodpustili svůj typický výslech, kdy vezmou do výslechovky prvního podezřelého Sameckého a začnou bez jediného hmatatelného důkazu vyšetřovat způsobem, tak se přiznejte, my víme, že jste to byl Vy, nezdržujte to, přiznejte se. Samozřejmě nám scénárista nezapomněl připravit slepé uličky k Drábkovi (podepsání smlouvy na 20 mega) i k Sameckému (poměr se ženou Jordána), aby pak nakonec zcela neočekávaně vše skončilo úplně jinak. Způsob samotné vraždy by takto ani nebylo možné naplánovat. Z na první pohled prostoduchého týpka, který zajišťuje ostrahu objektu se nakonec vyklube odborník na jadernou fyziku a současně specialista na IT, který dokáže bez nejmenších problémů změnit záznam z kamer a připravit sofistikovanou vraždu ozářením. A aby byla naplněna povinná stopáž, dá se tam trochu vaty s usmířením dcery a umírajícího poškozeného pod dohledem Májové. Už druhý díl v řadě, který by člověka rozplakal. Možná by bylo lepší točit těch dílů méně a dát si s tím větší práci...(18.1.2019)

 • carl.oesch
  ***

  Jeden z nejlepších dílů, čím dál tím krásnější Zuzi Kajnarová měla kupodivu zcela výjimečně co hrát, prostředí fajn, scény s dcerou první oběti a hlavně v kostele měly svůj náboj, nicméně v zásadě zase takové nějak nedotažené a kdo se díval předtím na Ostravu na ČT, tak tentokrát byl jednoznačným vítězem Hřebejk.(24.3.2020)