Ztraceno v paměti (S03E19) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

  • mira007
    ***

    Případ ztracené dvanáctileté dívky dost nadprůměrný většinu času ( včetně hereckých výkonů ). ale na co jsem koukal s otevřenou pusou bylo nahánění podezřelého v lese - akce, střih, počet kamer, hudba - to bylo jak celovečerní akční první ligy. Jedna malá vlašťovka sice jaro nedělá, ale já to ocenil a všiml jsem si také, že kameraman objevil , co to je dron.(30.1.2019)

  • Johny44
    *

    Tak já nevím. Koukám na všechny ty hodnocení a říkám si " si děláte prd..l? Tak vysoké hodnocení? Zajímavej námět? O.K. Ale jinak? Mě přijde, že si autoři myslej, že jsou diváci úplný retardi. Nebo jsou retardi tvůrci? Buď mají dílo nazvat crazy komedie nebo začít myslet. Z tohoto dílu by měl výtlem i inspektor Closeau! Je tady únos dítěte, mají svědka, který jednoznačně identifikuje osobu, kterou z dítětem viděl, následně se u ní najde zkrvavené oblečení a krev je uneseného dítěte. No a pak se u podezřelého objeví podezření na alzheimera a co řekne šéf toho elitního týmu policistů? No tak mi vám ho pustíme domů!!!!! Možná, že tomu přihlouplýmu scenáristovi už taky došlo, že to je fakt blbý. Jelikož by se ale, evidentně rozsypal celý další děj, a nic lepšího nemůžou vymyslet, tak mu přidá do huby větu " no, ale, mám podmínku!! musíte být k dispozici !!! Nemám valné mínění o české policii, ale snad ani u nás není žádný takový dement, který by tohle udělal... Takových hloupostí je celý seriál plný. Prostě by se to muselo pořádně začít promýšlet. A na to v tomto seriálu nejsou evidentně schopnosti, ani čas. Tohle už není ani k smíchu...to je k pláči.(8.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace