Deja vu (S03E21) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

  • mira007
    ***

    Hrozně průhledný případ přítelkyně odsouzeného vraha za dávnou vraždu, která se ho snaží dostat z krimu tím, že se pokouší další vraždou tu první přisoudit jinému pachateli ... tenhle díl překvapil účastí prvoligové herečky Kláry Issové(14.2.2019)

  • sorrow
    *

    1/ Issová si jde najmout nájemného vraha do pochybného podniku a samozřejmě se na to upraví tak, aby si ji všichni zapamatovali, i šatnářka pamatuje, jak tenkrát přišla krásná, upravená paní na jehlách, hned jsem věděla, že sem nějak nezapadá. Když by šla objednat vraždu, spíše by si stáhla vlasy do culíku, na hlavu dala kapuci a přes ní ještě kšiltovku, 2/ opravdu by Issová byla tak hloupá, že by částku za nájemnou vraždu 2 x 160 000 Kč vybrala vždy den předtím, než je vyplatí nájemnému vrahovi, nevybírala by třeba peníze nějak postupně, když toto plánovala se svým milým už několik let? Nepředala by je osobně, aby to nebylo dohledatelné? 3/ jak by se Issová dozvěděla, že postřelený nájemný vrah leží zrovna v té nemocnici, dokonce na JIP a dokonce na jakém pokoji? Opravdu by ji nezarazilo, že na JIP není žádný zdravotnický personál a nájemného vraha, tedy pachatele a svědka v jedné osobě nikdo od policie nehlídá? Scénárista vrší jednu blbost přes druhou, pak je pátrání velice jednoduché i pro tenhle nemožný tým Špecialistů…(20.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace