Osudová chyba (S03E23) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 49 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Souhlasím s Ozzym2, je to lepší a lepší . Tento díl mne zaujal tím, že honosná vila podnikatele Tadeáše si zahrála už v díle S02E08 Desetiboj, kde našli zavražděného doktora. ( taky to bylo sídlo Karla Gotta v Škoda lásky.(2.3.2019)

Zlepšuje se to každým dílem.jen když Štáfek řekne "nekeke", tak mu přeju nářez v oktagonu, to je jediné, co mi tam vadí.(26.2.2019)

• sorrow

Špecialisté stále ve formě, výslech dítěte bez OSPODU takovým jako kamarádským popovídáním, prohlídka bytu bez povolení k domovní prohlídce, přivolání zásahovky na ožralou trosku se žabikuchem atd. Spáchat vraždu s legálně drženou pistolí manžela, to by snad neudělal ani ten největší hňup. V dnešní době vyspělé kriminalistiky by zjištění zbraně, ze které se střílelo byla jen otázka času, pak jen ztotožnit osoby, které mohli mít ke zbrani přístup, tedy vražedkyně a její manžel a případ je vyřešen. Chápal bych, kdyby oběť omráčila a pak něčím umlátila, nebo udusila, pak by mohla mít aspoň nějakou šanci. Byl to ale určitě lepší případ než minulá komedie z banky. To teda, nekeke, chování puberťáka, nikoli kapitána prestižního pražského kriminalistického oddělení.(6.3.2019)