Otec, matka, dítě (S03E32) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Na případu únosu malého děcka bylo asi nejzajímavější, že poprvé jsem Dejdarovi tu jeho roli uvěřil, ikdyž ta osobní linka se ždímačkou citů byla trochu umělá. Asi jsem hodně nenáročný divák.(1.5.2019)

• sorrow

Marek Pospíchal už hrál v epizodě Dobří sousedé, asi je fakt málo herců. A to se všichni tak snaží, třeba zrovna Marek Pospíchal hrál s plným nasazením, kde se dalo – Modrava, Soudce A.K., Clona, Labyrint, Polda, Topinka, Profesor T. a mnoho dalších. Když si pak někdo pustí třeba tyto dva díly po sobě, je to celkem komické… Nejvíce komické je ale samotné vyšetřování, Specialisté někdy monitorovat mobily umí, ale někdy jako by to neuměli, viz mobil ztracené holky najdou na smetišti podle jeho zaměření, ale u předávky peněz spoléhají na GPS v tašce u peněz a současně nesledují dva mobily, které veze Pospíchal v autě (měl svůj mobil i mobil dcery)? Pustí někoho s balíkem peněz na předávku a sleduje ho jedno auto? Pokud by nemonitorovali jen GPS, ale i mobil, nikdy by ho neztratili z dohledu a díl mohl být poloviční.(17.5.2019)