Oko za oko (S03E38) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2019, 48 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • honajz
  odpad!

  Děsně hloupý díl. Všechny postavy se tu chovají naprosto dementně. Třeba ten securiťák na začátku - proč si zval komplice, když stejně musel počkat do konce ranní směny a už byl sbalený, že s lupem zdrhne? Proč proboha dává pistoli na stůl, když chvíli předtím parťákovi zrovna nevěřil? To by neudělal ani ten nejpitomější zločinec. Nebo policajti - proč sestru nutili k telefonátu bratrovi, když ten jí ho vyloženě zakázal? Aby upoutali jeho pozornost? A proč si nevzali jiné boty, když pak věděli, že si jich všimnul? Kam odešel ten policajt na záchod, že se do konce toho mumraje nestihl vrátit? Proč se Čermák nějak nekryl? Ale takhle tam divně jednají všichni, jen aby se dělo to, co si scenárista vycucal ráno ze stolice. Tvl, a Hána - v jednom z předchozích dílů primář, co chtěl páchat sebevraždu, tak náhodou tady je a jako z mravnostního a úplně náhodou, když bude oddělení potřebovat někoho nového. Jinak postava Čermáka - jediná, kvůli které se na Specialisty dalo koukat - si podle mne zasloužila nějakou důstojnější smrt než ledabylé odprásknutí na parkovišti. Přece jen je to seriál, ne realita. A s postavou Čermáka to šlo celé do kytek a nakonec skončila i Kajnarová a Štáfek, a zůstali tam naprosto nevýrazní manekýn a žena, která se věčně bude tvářit jako pr.del. ... Skvělý komentář má sorrow.(24.4.2020)

 • Tryskomyš
  *****

  Příšerné. Smutné. Hrozný konec 3. řady. V televizi jako díl č. 83.(2.4.2020)

 • mira007
  **

  Poslední díl třetí řady jel zase ve spoustě amatérských nesmyslů, ale to, že to skončí takhle(!!!!) tak to jsem nečekal. Jediná uvěřitelná přirozená postava končí.(12.6.2019)

 • sorrow
  *

  Vraha hlídají v nemocnici dva policisté, pak si ten první musí odskočit na toaletu. Než se z toalety vrátí, stihne se opravdu dost věcí – za vrahem přijde na návštěvu jeho sestra (opravdu by jí tam policista pustil?), společně vlákají do pasti druhého policistu, omráčí jej, svléknou z uniformy a odejdou, pak na pokoj přijde Čermák s Panenkou, no takových min. 20 minut to muselo zabrat. Může mně někdo vysvětlit, co se stalo s tím policistou, co odešel na toaletu? Ten musel mít velké sraní u kterého přečetl celou MF DNES, nebo se musel v záchodové míse utopit… V nemocnici probíhá takováto akce, kde všehoschopný vrah daruje kostní dřeň a elitní kriminalisté po celou dobu sedí v kantýně a cpou do sebe rakvičky a věnečky, vše vyústí stupidním zastřelením Čermáka. Navíc, je dost nepravděpodobné, že by takový sociopat pomáhal svému synovci, kterého skoro ani nezná, když se se sestrou vůbec nevídal a riskoval tím své zatčení. Opět další hloupoučký díl ☹(23.6.2019)

 • doriana.g
  ***

  GoodStenly - a zrovna toho jediného sympoše :-((11.6.2019)

 • GoodStenly
  ***

  Spoiler!!! Spoiler!!! Spoiler!!! Spoiler!!! Spoiler!!! Spoiler!!! Zastřelili nám jednoho kapitána, hajzlové...! :(((11.6.2019)