Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Specialisté vyšetřují vraždu fotbalového agenta Vernera a dostanou se do tvrdého prostředí fotbalového byznysu. Je vrahem talentovaný fotbalista, jeho přítelkyně nebo jeho nový agent? Všechny tři totiž Verner vydíral... (TV Nova)

Recenze (5)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Člověk si myslí, že bude sledovat detektivku, a on je agitační pamflet na podporu homosexuálních fotbalistů, aby je komunita lépe přijala mezi sebe a nebála se jich ve sprchách ni v kabince. Mladý Preiss mne potěšil, ostatní hrají, jako kdyby se jim nechtělo. A Dejdar si myslím to zbytečně prožívá, a dokonce se chvílemi snaží tomu snad dodat psychologický rozměr! Jinak klasika - pachatel je opět, jako vždy, ten, který se mihne v dílu jen dvakrát, aby se neřeklo. ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Případ mrtvého fotbalového agenta bych hodnotil asi jako průměrný, ale dám tři hvězdy za to, že to je rozloučení se Štáfkem. jak píše kolega honajz, herecky byl nejpřesvědčivější Preiss, kterému tyhle typy arogantních sebevědomých borců jdou parádně. V prvních třech sériích se vystřídali snad všichni profesionální herci v republice a stejně to bylo málo, takže jich polovina hrála ve Specialistech dvakrát dvě různé postavy, proto u S04 oceňuji, že zkusili jít opačnou cestou a nasazují úplně neznámé tváře ( které určitě nehrají hůř než kvarteto specialistů ) - v tomto případě Michaelu Petřekovou, hezká holka, která by mohla ještě někde hrát. ()

Ozzy2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Specialisté jdou pomalu,ale jistě do prdele.Když už tam nechce hrát ani nula, jakou je Štáfek, tak je něco špatně.Dejdar se tam absolutně nehodí a Zuzanka Kajnarová radši "otěhotněla", aby už v tom nemusela hrát.Už toho bylo dost, 100 dílů bohatě stačí.Už se na ty krimi seriály vykašlete, je to všechno na jedno brďoTenhle díl byl úplně mimo.teplej fotbalista, teplej trenér a agent Pašák (Paska)? ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Díl z prostředí teplých kopaček mě opravdu nebavil. Opět tři možní podezřelí, to se to vyšetřuje. Pobavila mě jen hláška, že fotbal je jen pro opravdu tvrdé chlapy. Hahaha. Pepa je hrozný šéf a už i Lavi mu zdrhá. ()

Zajímavosti (1)

  • Jedná se o 100. epizodu seriálu. (SONY_)

Reklama

Reklama