Výlet s Emou (S04E18) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2020, 48 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

 • honajz
  odpad!

  Tvl, to svou blbostí předčilo i ten zcela první díl s unesenou tramvají, kterou prchali zloději z klenotnictví - a to je co říct! Všichni se zde chovají jak na hlavu padlí. Navíc po střelbě na policajta nikdo ten autobus nehoní a všichni čekají až do rána? Policajtka dá Kovářovi echo, zatímco už v tu chvíli tom hotelu měla stát kohorta policajtů? A taky ta motivace - ukradneme Ukrajinkám jejich výplaty. Tak to taky vymyslela hlava mazaná. Jo, a ten námět, že přijde ženská kapitánka a policajti ji na oddělení nechtějí, to tvůrci opajcli z Místo činu Ostrava (teda Místo zločinu Ostrava), nebo je to teď nějaký nový trend a příkaz shora, jak ubohým ženám zjednat dobré fleky u policie?(28.1.2020)

 • Tryskomyš
  ***

  Začátek nové sezony. V televizi jako díl č. 101.(28.1.2020)

 • rakovnik
  odpad!

  To byla síla. S odpuštěním blbost od začátku až do konce! Včetně té pomsty v závěru. Kdo vymýělí takové kraviny? Být kriminalistou, jsem hluboce uražený. Podepisuji to, co píše Honajz, sorrow a vlastně i ostatní :-)(19.10.2020)

 • mira007
  *

  Výměna týmu kompletně dokonána! Nový tým, staré móresy - únos autobusu plný Ukrajinek vracející se s kufry peněz domů byl extrémně stupidní i na level tohoto seriálu - jednu hvězdu za Oldu Vlacha a pěknou unesenou Kačku Helclovou.(28.1.2020)

 • Mamlas
  odpad!

  Blejt. (0%)(27.1.2020)

 • Ozzy2
  odpad!

  Je super, že na Ukrajině nemají net, internet banking a ty desítky tisíc, co si tu za půl roku vydělají úklidem podlahových krytin, vozí ženský zašitý v kalhotkách, v podprsenkách, nebo přímo v.....Chlapi na Vánoce nejezdí vůbec, ti makají na stavbách a domů nejedou, protože pak by měli lupiči problém....tak přepadneme v klídku autobus plný bab, okrademe je a odjedeme na Kajmany....Režie Peter Magát, slovák..se nedivím, že je slovenská kinematografie v prdeli, když tam produkují takové "talenty"a všichni Slováci škodí tady u nás.Režiséři, záplava herců....(28.1.2020)

 • sorrow
  odpad!

  Na tomhle seriálu mě vytáčejí zejména dvě věci – 1/ snad v polovině epizod se trestná činnost točí kolem kvarteta specialistů, kdy se vždy k něčemu „přichomýtnou“. Největší nebezpečí pro společnost jsou tak právě sami Specialisté, 2/ používání stejných herců ve více epizodách v jiných rolích (Jiří Konvalinka již hrál v epizodě Nehoda, kdy zajišťoval nehody vozidel a Eva Leimbergerová již hrála v epizodě Temné touhy přítelkyni zavražděného z chatové osady), kdy považuji za nesmysl, aby v jedné epizodě hrál herec zločince a v jiné epizodě třeba kriminalistu. Pokud herci byli vyčerpáni, asi by bylo dobré v natáčení dalších epizod ustat. V tomto díle došlo na splnění obou věcí, navíc únos autobusu a chování všech postav bylo naprosto tragické…(9.2.2020)

 • pájap
  *

  Takhle amatérsky by autobus neunesl ani kačer Donald....autobus stojí na místě a nikdo nepátrá...😅😅😅😅😅😅jedna z nejblbejsich kriminálek roku.... myslím tenhle díl....(27.1.2020)

 • Sfaxia
  odpad!

  Proč Jiří Konvalinka kopíroval dikci Jana Budaře, je mi záhadou.(28.1.2020)