Lži (S04E22) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2020, 51 min

Róbert Šveda

Valéria Schulczová, Richard Kropf (původní scénář), Bob Konrad (původní scénář), Hanno Hackfort (původní scénář)

Martin Rau

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

• honajz

Pavla Gajdošíková hraje svou usměvavou psychopatku naprosto skvěle, a nebýt jí, stojí celý tenhle díl za velké nic. Až takové nic, že moje žena šla v průběhu z nudy spát. Kdo je pachatel se opět žel dá odhadnout velmi brzy, navíc na jeden díl je tady těch náhod (A to i těch na konci nevysvětlených.) až moc. A co vůbec nepochopím - proč policisté neudělají to, co všichni policisté přednostně u každé vraždy, totiž se prověří důkladně všechny rodinné vazby mrtvého/mrtvé! Jak směšně pak vyznívá rozhovor v garáži, že o sousedce měl říct šéfovi a předvolat ji, když ta už měla být minimálně jako svědek předvolaná automaticky hned druhý den po nálezu těla! Navíc humor opět nula, tváří se tady všichni vážně jak prdel, včetně Leimbergerové, která snad dostala příkazem, aby se ani jednou neusmála a nepůsobila nikdy za žádnou cenu alespoň trochu sympaticky. A že si na sebe s tím malým prďolou s přehazovačkou navzájem myslí - who cares? Kdejaký dialog Zadražila s Khek měl daleko větší a vtipnější grády, i když nešlo o kdovíco.(25.2.2020)

Tak zamotaný příběh, že jsem se v něm ztratila. V televizi jako díl č. 105.(25.2.2020)

• mira007

Rašilov nějak zestárnul, ne?(26.2.2020)

Kriminální zápletka průměrná, ale díl velice pozvedla Gajdošíková. Zahrála psychoptku prostě skvěle!(16.11.2020)

• sorrow

To takhle jednou ráno vytopíte sousedku a za pár hodin se na druhém konci Prahy najde mrtvola, a nakonec se zjistí, že ta mrtvá je švagrová této sousedky, která ji zabila. Náhoda nebo trapnost? Myslel jsem, že se děj seriálu odehrává v Praze, a ne v Dolní Lhotě, kde by se snad taková náhoda mohla stát. Druhá domovní prohlídka a Strouhal po 20 sekundách najde ve vitríně nastrčenou vražednou zbraň, konec domovní prohlídky. Vražedkyně je neuvěřitelně mazaná a koberec na kterém zavraždila švagrovou vyhodí do popelnice před svým domem. Nebylo by dobré už konečně povolat nějakého poradce, který už někdy něco vyšetřoval, aby ty příběhy nepůsobily tak trapně a komicky???(7.3.2020)

• Alexis74

Pro boha to jsme fakt takový kreténi, že jim budeme baštit tyhle stupidní americký detektivy na kriminálce? Vyšetřovatel a zamiluje se do podezřelé a tají to? Jste na drogách? Nebo něco lepšího z ciziny? Nevím kolik znáte vyšetřovatelů na kriminálce, ale znám jednoho už od mládí a dokonce jejich náčelníka, pokud to jde, tak o práci nikdy nemluví a v soukromí chce mít klid a rodinu a zapomenout na to co viděl a četl a podle mne to je normální. Většina jeho práce obnáší agendu a na to v co v současnosti nadává obnáší papírování pro soudy a důkazní atd. a čím dál víc a hrozně to brzdí práci. A nikdy pokud by se z toho nechtěl zbláznit by nemotal dohromady soukromí a práci, nikdy a kdo by to chtěl udělat s tím by udělal krátký proces. Prostě normální klidný kluk který chce mít klid a moc nemluví což chápu a je to tak sprvně, prostě úplně něco jiného než to co ty debilové hrají v televizi.To si nechte do tý zasraný ameriky.(16.11.2020)