Muž bez paměti (S05E01) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2020

Režie:

Roman Fábian

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • honajz
  **

  Jen bych opakoval komentář mira007 - zajímavý potenciál, ale nakonec se člověku začne stýskat po antikriminalistovi Štáfkovi. A komentář sorrow je naprosto dokonalý - jen bych dodal, že už vidím, jak kamarádka kamarádce za pokec věnuje kytku (!). Snaha konečně odlehčit tuhle novou skvadru odkazy na Bonda se moc nepovedla, a kdo za čím stojí, to je žel odhadnutelné hodně rychle. To závěrečné zatčení byla fakt nechtěná komedie.(6.9.2020)

 • Tryskomyš
  ***

  V televizi jako díl č. 109.(1.9.2020)

 • mira007
  **

  Člověk se děsně těší, co přinesou Specialisté po prázdninách a já jen zjistil nečekanou věc - že se mi snad začíná stýskat dokonce po antikriminalistovi Štáfkovi.Případ zraněného tipa se ztrátou paměti měl potenciál, ale to provedení kulhalo. Ale nejhorší je, že mi vůbec nesedí ten dream team. Dvě hvězdy za Pateru... Pavla Pateru.(4.9.2020)

 • Mamlas
  odpad!

  Ještě horší, než se dalo čekat. (1%)(31.8.2020)

 • sorrow
  odpad!

  Jeden z nejhorších dílů. Opět již samozřejmé porušování předpisů ze strany Specialistů, tentokráte v podání Šafářové, celý případ byl jednoduchý a všichni tři zločinci byli odhalitelní hned na začátku, no nikdo jiný ani nabídnut nebyl. Kde vzal u Šafářové doma Boris domácí oblečení, ve kterém se tam pak pohyboval? Opravdu by Šafářová nechala doma takového podivného člověka se ztrátou paměti, mohl to být třeba vrah, který by jí pak po navrácení paměti mohl ohrožovat. Šafářová si běžně nechává na sedačce v autě vystavenou adresu, aby všichni věděli, kde bydlí? Kovář prý nevěří na náhody, to já také ne, no Šafářová přinese domů květiny a ty jsou zrovna koupeny v květinářství, kde byl kdysi Boris u padouchů a vzpomene si na to – kolik takových květinářství asi v Praze je, 100, 200, ...? To byla sakra náhoda. Borisovi se zdá sen a načmárá ráno nějakou budovu a Specialisté hned vědí, kam jet, kde ta budova stojí, hned jim tam přijde podezřelé, že je tam zabetonovaná díra (v takovém starém objektu by mně to divné ani nepřišlo) a vedle najdou krev, jsou bystří. Ti dva květináři musí být hodně hloupí, když tu starou budovu asi desetkrát prohledávali a kartu do počítače nenašli, když byla položena v té skříňce – to by bylo asi první místo, kam bych se podíval. A co ten zásah na konci, jako Kovář napíše Strouhalovi SMS, že se jedou podívat do té staré budovy pokusit se najít kartu do počítače, kdy tam, jedou dva ozbrojení policisté a nic nenapovídá tomu, že by je tam měl někdo ohrožovat a Strouhal tam rovnou přiletí se zásahovkou asi 20 policistů, to jako vážně? Opravdu komedie, 0 %.(3.9.2020)