Synové (S05E03) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2020

Režie:

Roman Fábian

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • honajz
  odpad!

  Tvl, jestli takhle fakt jedná policie a zásahovka, je to s bezpečností tohoto státu pěkně v ř.iti. Naprosto amatérské jednání ze strany policie, ale i ze strany zločinců, kteří celý den sedí v autě před barákem a čekají, přitom kolem je plno policajtů, ale je nenapadne odjet. Mají štěstí, protože tihle policajti jsou tak debilní, že je nenapadne projít si okolí (nebo se aspoň rozhlédnout), jestli někde není něco podezřelého. Do inkriminovaného patra najednou jezdí jeden člověk za druhým, ale nikdo je nelegitimuje, jen jim řeknou, ať jdou ven. Hána pak je zcela tragický, když za dveřmi pouze celou dobu řve Marku, Marku, co děláš? a furt ho obhajuje, navzdory tomu, že policajt má být nestranný, kurnik, nestranný! Nemůže se nechat ovládat svými pocity k podezřelému. Celé je to navíc děsně blbě postavené - jestli to bylo tak, jak to nakonec bylo, pak Markova reakce je absolutní 3,14čovina a měl se vzdát hned a vše vysvětlit, byl by okamžitě klid. Ale to by nemohl dramaticky slézat z balkonu do bytu o patro níž a nemohla by být ubohá přestřelka v závěru. Tak hlavně, že jediná policajtka na oddělení, která navíc nedokáže zahrát mimikou obličeje jedinou emoci, jde do divadla s maminkou, a ne se šamstrem.(15.9.2020)

 • Tryskomyš
  **

  Opravdu špatný, nic neříkající díl. Jeden z nejhorších.(15.9.2020)

 • carlos 2010
  odpad!

  Tolko debilov pokope, aby jeden hladal. 😁(17.9.2020)

 • mira007
  *

  Bratr uprchlého podezřelého z vraždy bere v panelovém domě rukojmí jak pekař rohlíky a pak chce mluvit s mámou.... Nějak mi to přišlo debilnější a nezábavnější víc než dřív. Jedna hvězda ze setrvačnosti.(28.9.2020)

 • Mamlas
  odpad!

  Fekální debilita. (0%)(14.9.2020)

 • hn253
  *

  Nevím, jak dlouho bude produkce napínat diváky tím, že každý nový díl je horší. Nahradit dobré herce nemožnými také není zrovna cesta k úspěchu, možná neznám neschopnějšího herce, než je Erftemeijer, Leimbergerová se již trochu chytila, ale taky nic moc. Škoda Kajnarové a Štáfka, jediný, na koho se dá dívat,, je Hána. Snad již hůř nebude.(5.10.2020)

 • Peabody
  *

  Hrozný, ta nová dvojice fe furt tragická, nijak se nelepší, nečekal bych, že mi Hána přijde jako super herec, ale tady ano. No budiž, smlouvy s nima podepsali (někomu k náhradě) tak musí dotočit. Scénář je ovšem to nejstrašnější na tomto díle - jsem líný hledat kdo to bastlil, po sérii, kdy vzali snad někoho zvenku a zvedlo se to, je zase naprosto dementní. Fakt to naříkání Marku Marku :-( někdo myslel vážně, zásahovka tam stojí a čeká esli si mají dát kafe nebo vykopnout dveře?(23.9.2020)