Velký pád (S05E04) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2020

Režie:

Roman Fábian

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • honajz
  **

  Hezké lokace kolem Pražského hradu a Khek se vrací. Jinak nic, co by stálo za to, aby s tím člověk ztrácel čas. K průlomovému odhalení dojde tak, že ti dva noví prkenní nováčci jdou na místo dopadu šéfredaktora hledat tašku, najdou klíče a na klíčích je náhodou fleška; a současně v tu chvíli jde na to samé místo něco hledat i jedna podezřelá osoba, která ale přitom měla hromadu času, aby se tam šla podívat dávno v klidu předtím, ale asi čekala na ten správný okamžik, až tam budou ti poldové... Nakonec ani Khek tu není nijak víc využitá, prostě se krátce vzpomene na Jardu, tatínek nechá svého nástupce pozdravovat, a to je vše.(22.9.2020)

 • Tryskomyš
  ****

  V televizi jako díl č. 112.(19.10.2020)

 • mira007
  **

  Khek is back! ... dvě hvězdy za to, že jsem se zasmál vlastnímu vtipu.(28.9.2020)

 • Ozzy2
  odpad!

  Strašný, jak jste to zničili.Dejdar se tam vůbec nehodí a to duo tragédů, padesátikilový, nesympatický chcípák s účesem. který vypadá jak helma na moped a ta Leimbergová s očima leklého kapra, to je naprostý úlet .Co se týká příběhu, to je fakt síla, scénáristé by si měli vzít na plac občas nějakého poradce, jenže to by to vůbec nenatočili a scénář by museli roztrhat a spláchnout do hajzlu.Kdo byl alespoň jednou na fízlárně asi ví, o čem mluvím.(23.9.2020)

 • Peabody
  *

  Jo, Verunka je furt pěkná a její reinkarnace je fajn, ale to je zcela fšechno, Jako detektivka je to zase stará směs náhod a naprostých náhod, neschopnosti policie a tuposti pachatelů atd. Navíc to nové duo je stále stejně tragické, nemohlii by se něco naučit? Třeba hrát?(23.9.2020)