Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jedenadvacetiletá Gabriela Musilová žije téměř od narození v Barceloně. Rozhodne se, že chce líp poznat zemi a jazyk svých rodičů, a přijíždí do Česka. Jenomže po několika dnech pobytu v Praze mladá žena zmizí. Poslední stopou je její telefonát na tísňovou linku, z kterého je zřejmé, že ji někdo sledoval. Bála se o život. V parku, kam operátor tísňové linky posílá policejní hlídku, se ale najde jenom její mobil. Gabriela Musilová je stále nezvěstná. Nikdo neví, zda ji útočník zavraždil. S přibývajícím časem narůstá skepse vyšetřovatelů, že by se ještě mohla objevit živá. Mají ale její smartphone a ten jim společně se sociálními sítěmi pomůže sledovat místa, kde se den po dni pohybovala, a rekonstruovat její pobyt v Praze. Digitální pátrání po těchto stopách ukáže vyšetřovatelům, kolik toho o sobě člověk odhalí, když používá nová média. Strouhal trpí pocity viny kvůli svému bývalému kolegovi Maláskovi, který propadl alkoholu v důsledku případu, který Strouhal před časem vyšetřoval. Strouhal je nucen zavolat Maláskově bývalé manželce Soně. Místo řešení problému se ale vše komplikuje. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mno, jako vždy. Policie neschopná hned projít videa (ale fotky si z telefonu stáhnou), jen aby jako bylo napětí, kdo to byl, a major se chová ve vztahu k bývalému kolegovi, alkoholikovi Jardovi, jak debil, k jeho bývalé ženě taky, Eva se neobjeví, kolegové Strouhala podezírají ze závislosti na alkoholu (WTF? Vidí ho snad první den, nebo co?) a nakonec motiv - pochopil někdo ten naprosto debilní motiv? Jakože po jedné marjánce někdo brání zkušenému doktorovi jet na kliniku porodit dítě? Uff. Jinak Sklepáka Jana Slováka jsem skoro nepoznal, není on nějak nemocný? ()

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

......páchateľ - pohnútky....asi ozaj scenáristi stavili na čo možno najväčšiu nepravdepodobnosť (a to je nielen táto časť, ale ich je hoodne) ...netvrdím, že to je vylúčené, ale ..... ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Proč pachatele v první scéně hned načešou s rozčepýřeným účesem alá úchyl a s hlasovým projevem jako ještě větší úchyl. Takže otázka kdo z těch pěti lidí, kteří se tu mihnou je vrah mladé atraktivní dívky je zbytečná. ()

Reklama

Reklama