Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 179 h 10 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(228)

Recenze uživatele Mamlas k tomuto seriálu (25)

Specialisté (2017) odpad!

Ubohé, trapné. (3%) ()

Motýl (2019) (S04E09) odpad!

Blejt. ()

Tři ženy (2019) (S04E14) odpad!

Dnes jsem určil vraha za 15 sekund od konce úvodních tirulků. Nový rekord v téhle stupidní sračce... ()

Pod maskou (2020) (S04E21) odpad!

Tak ubohé až směšné. (0%) ()

Muž bez paměti (2020) (S05E01) odpad!

Ještě horší, než se dalo čekat. (1%) ()

Synové (2020) (S05E03) odpad!

Fekální debilita. (0%) ()

Dvojnásobná vražda (2021) (S05E12) odpad!

Tak jsem se podíval na nový premiérový díl... Jedním slovem hnůj. Dominuje tomu odporná hudba a formát plně kopíruje Ulici, Růžovku a další podobné fekální novácké sračky. Trapné, nedůstojné, otřesné. (1%) ()

Síla krve (2021) (S05E16) odpad!

Růžová trapárna. (6%) ()

Nezvěstná (2021) (S05E18)

Nečekal bych, že tým kolem Specialistů spáchá díl, na který by se z poloviny dalo skoro dívat. To nemyslím cynicky, ale jako pochvalu za jednorázové vyškrábání se ze dna odpadu. Výměna tří čtvrtin týmu, snad kromě Hány, by mohla být dalším krokem správným směrem. (25%) ()

Naděje (2021) (S05E23) odpad!

Růžový hnůj. (0%) ()

Bodyček (2021) (S05E26) odpad!

🤮 ()

Jediný svědek (2021) (S06E07) odpad!

Velmi špatné. (0%) ()

Genetický limit (2021) (S06E08) odpad!

Stále stejně špatné, jen Okatá zhubla. (4%) ()

Černá díra (2022) (S06E17) odpad!

Zase jsem zkusil po čase jeden díl. Já vůl. Na to se bohužel nedá dívat vůbec. Hrozné. A ještě k tomu Uličnímu looku ten Uliční hudební podkres. To nejde. Vypnuto. (0%) ()

Rána do srdce (2022) (S06E21) odpad!

Hrůzostrašné. (1%) ()

Koláček štěstí (2022) (S06E24) odpad!

Zase po delší době na to kouknu a zase skvost ve formátu 3D (Další Debilní Díl). (2%) ()

Světlana (2022) (S07E08) odpad!

Jsem si tuhle Speciální parádu zase pustil po pár měsících přestávky. Ty vole Láďo, tohle nevymyslíš. Obdivuju tvůrčí tým, který je ochotný tomuhle věnovat svůj čas. (1%) ()

Skythové (2022) (S07E09) odpad!

Ja su taký masochist. Zase mi bejklo a pustil jsem si ty Specialisty. Oou shit. To je *** hrůza. Dávám tomu plných 5 kakáčků 💩💩💩💩💩 a sám sobě jednoho Renaulta 🔸. (3%) ()