Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 179 h 10 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(228)

Recenze uživatele raiax k tomuto seriálu (1)

Pod maskou (2020) (S04E21) odpad!

Milý pane Šveda. Když chcete točit díl nějaké pseudokriminálky s tématem popkultury co teď zrovna letí, prosím zjistěte si co a jak. Jediný co ste dokázal bylo udělat z cosplayerů kr*tény a nesvéprávné lidi...Narážka na Advik skvělá, nevím podle čeho ste si vybral zrovna ten ? Podle policajtů co tam občas přijedou uklidnit hlučný lidi ? Přesně kvůli takovým zm*dum jako ste vy se nám lidi akorát vysmívají. Jestli ste co k čemu tak na příští advik nakráčíte a všem lidem tam se omluvíte za tuhle zhovadilost. Kdyby se udělovala cena zlatý falus Za největší mr*dku televizní tvorby, máte první místo. Vemte svoje scenáristy, kellnyho, zlodědka a vypalte do číny....tvl takhle sem se ještě nenasral v životě ()