Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 179 h 10 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(228)

Recenze uživatele Tryskomyš k tomuto seriálu (108)

Specialisté (2017)

Jak teď sleduji díky televizní repríze zaráz s Kriminálkou Anděl, tak Spcialisté jsou trochu slabší. Ale teda, musí se jim nechat, zásahy dělají perfektně. Neviděla jsem pouze díl č. 135. Robot - 5/27. ()

Série 1 (2017) (S01)

Tak jsem se konečně dočkala. Seriál jsem viděla asi tak od 3. řady a čekala jsem, kdy začne znovu od začátku, abych si doplnila chybějící látku, jako ve škole. 1. díl se mi tedy líbil docela dost. 2. také není špatný. ()

Útěk podle jízdního řádu (2017) (S01E01)

Vcelku dobré kriminální případy ze současnosti. Jako bonus navíc krásná vyšetřovatelka Zuzana Kajnarová. ()

Vražda taxikáře (2017) (S01E02)

Temné touhy (2017) (S01E03)

Popáleniny (2017) (S01E08)

Tohle je hodně slabý díl. ()

Série 2 (2017) (S02)

Dvojí život (2017) (S02E05)

Zuzka měla tentokrát namále. Její bývalý přítel ji zachrání pře seriovým vrahem. ()

Na scestí (2017) (S02E06)

V televizi je tento díl označen jako číslo 14. ()

Staré hříchy (2017) (S02E07)

V televizi díl označen jako č. 15. ()

Desetiboj (2017) (S02E08)

Dost nezajímavý díl. ()

Šmírák (2017) (S02E10)

Od začátku absolutně nezajímavý díl. Koncem to trochu vylepšili. ()

Vražda na objednávku (2018) (S02E24)

Ten chlap byl vážně debil a jeho žena taky. Prostě blbka. A zaplatili za to 2 mladí lidé. Jeden z nich dokonce svým životem a druhý téměř také.. ()

Policistka (2018) (S02E27)

Tak od tohoto dílu jsem začala seriál sledovat komplexně a pravidelně. ()

Zloději (2018) (S02E30)

V televizi díl č. 38. ()

Na uhel (2018) (S02E32)

V televizi díl č. 40. ()

Hvar (2018) (S02E33)

,,Jste přece herec, ne? Zmužte se.´´ Herecký koncert Aleny Vránové. Ne nepodobný paní Piperové. V televizi díl č. 41. ()

Náklad smrtí (2018) (S02E34)

V televizi díl č. 42. ()