Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 179 h 10 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(228)

Recenze uživatele GeusX k tomuto seriálu (13)

Specialisté (2017)

Koukatelný televizní krimi seriál. Občas dobrý standard, občas je to jalovější. Viděl jsem možná všechny díly všech tří sérií. Ve třetí sérii jsem se však novému šéfovi v podání Martina Dejdara na chuť nepřišel. Ale zase působil solidněji než např. Prachař, který se občas choval (resp. měl roli napsanou) jako komická figurka a ne šéf policejního oddělení. 50% ()

Nehoda (2017) (S02E14)

Jeden z nejslabších dílů. A casting herců zaškatulkovaných v Ulici na kvalitě rozhodně nepřidává. Asi zrovna měli natáčecí volno... ()

Jakub a detektivové (2018) (S02E18)

Docela slabý díl, který sráželo ono dětské vyšetřování. ()

Mrtvola v bahně (2018) (S02E29)

Standardní televizní kriminálka. Pravidelný divák v nevelkém počtu podezřelých jistě už pravidelně pachatele odhaluje velmi brzy co se objeví na scéně, při nenápadné poznámce. ()

Zloději (2018) (S02E30)

Asi jsem scenaristum televizních krimi prisel na má způsob, jak zapojují pachatele nenapadne do hry. Alespoň v tomto seriálu. Pachatel prakticky nebyl ani na scéně vidět a již jsem onu postavu odhadl za jedineho hlavního podezreleho... ()

Zlomená srdce (2018) (S02E35)

To jsem blázen ... vždyť tento díl jsem již kdysi viděl. Pamatoval jsem si ho detailně, včetně motivů a pachatele. Záhada, když to měla být tv premiéra! :-) ()

Tajemství nevěsty (2018) (S03E03)

Vcelku pěkný díl, přestože odhalit pachatele nebylo pro diváka vůbec obtížné. ()

Láska na dvou promile (2018) (S03E09)

Nemohl jsem se zbavit pocitu, že tuto zápletku už jsem viděl... ()

Den zúčtování (2019) (S03E22)

Dobrá zápletka okořeněná zoufalou neschopností zúčastněných zasáhnout. ()

Žhář (2019) (S03E34)

Tak nějak pořád ne a ne přijmout Dejdara, abych mu uvěřil a přijal jeho roli. Nějak mi tam prostě nesedí. ()

Domove, sladký domove (2020) (S04E24)

Au, to bolelo... Pokus o jakési herecké výkony v podání mladých herců ve vedlejších rolích mne úplně deptal. To bylo hrozně přehrávané. (Hm, koukám, že nejsem sám...) Z průměrného dílu tak může herecký (ne)výkon udělat nezáživnou podívanou. ()

Linka 116 (2020) (S05E10)

Že trefím celou zápletku hned po úvodním zločinu, to překvapilo i mne :-D ()

Malinková (2022) (S07E04)

Přišlo mi to jako zjevení ... jako bych to snad již dříve viděl?! ()