poster

The Party

Komedie / Drama

Velká Británie, 2017, 71 min

Režie:

Sally Potter

Scénář:

Sally Potter

Kamera:

Alexej Rodionov

Producenti:

Kurban Kassam

Střih:

Anders Refn

Scénografie:

Carlos Conti

Kostýmy:

Jane Petrie
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Haniss
  *****

  Vyborny komorni autorsky snimek, perfektne napsany, skvele zahrany vybornymi herci a s genialnim soundtrackem. Velice prijemne prekvapeni, zvlast kdyz se clovek zcela neobeznamen nicim krome nazvu filmu vyda po praci na odpoledni promitani do jednoho z nejstarsich kin v Anglii - londynskeho Phoenix cinema v East Finchley. Zase jeden z dukazu jak pro vyborny film neni treba hromady penez, kdyz jste schopni napsat perfektni scenar a sezenete ansambl hercu, ze kterych cisi jak si ten scenar kazdou vetou uzivaji. Skryty klenot!(13.10.2017)

 • rivah
  *****

  Břitká černá komedie z "post-postmoderní a post-feministické doby" , jak se v jednom dialogu říká. Po všech stránkách perfektní (viz Haniss), TOP 2017.(10.12.2017)

 • ad
  ****

  Velmi příjemná "divadelní" konverzačka, trochu ve stylu Boha masakru (formou, ne obsahem)... kdo má tohle rád, nemůže šlápnout vedle(3.12.2017)

 • - Natáčení probíhalo v Londýně a trvalo pouhých 14 dní. (Adela.K)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace