Čarodějnice pokračování (E02) (epizoda)

Čarodejnice 2/2

Krimi / Drama

Česko, 2017, 1 h 2 min

• rakovnik

Diletantská práce policie odráží diletantskou práci autorek scénáře. Byl jsem rád, že omdlévající policista na neschopence nemusel běžet za pachatelem dlouho. I já jsem odhalil pachatele celkem brzy, ještě v době, když kamera zabírala jen jeho ruce. Beztak jej vlastně odhalil Egon, protože policisté si mysleli, že škrcení nebyl pokus o vraždu. Šéfová týmu vyřešila jen dědečka, jinak dnes byla k ničemu. Vysvětlení pohnutek pachatele bylo k smíchu, stejně jako závěr dílu, jenž byl jako z VKV. Televizní bída.(22.1.2017)

• nula87

Upřímně to nestojí za moc. Asi to měla být temná detektivka, což se snaží naznačit název i upoutávky, ale to rozhodně není. Spíš taková unylá šlichta s lokálními policajty, kteří soutěží v tom, kdo je větší trotl, a vyšetřováním, které se uzavřelo vlastně tak nějak samo - protože ze skutečného vyšetřování jsme za ty 2 hodiny viděli možná dohromady 10 minut. Jinak sledujeme vesrkze banální osobní problémy hlavních postav.(27.1.2017)

• Maratonec

Dvě hvězdy za první případ jako celek díky sympatickému výkonu L.Vaculíka, ostatní ovšem jsou tragický jak postavičky do jazzu (jak se dříve říkávalo).Celá vesnická policejní skupina ja naprosto stupidní a hloupá, až to bolí.Jejich vzájemná konverzace někdy dekradují seriál až na hodnocení zvané odpad, ale to by vůči L.Vaculíkovi nebylo úplně fér.No a celkově první případ v závěru vyšuměl, zvláště finále rozuzlení se vymklo J.B. z rukou.Velká škoda, mohlo to být o hodně lepší.Jo a název Čarodějnice si vůbec někdo vycucal z prstu.Kromě malé zmínky řečené jako mimochodem, stejně jako výsledný dojem..Ani drsný ortel doktora nad L.V.na konci dílu mě možná nepřesvědčí sledovat další díly...(24.1.2017)

• Rian_witcher

Stalo se přesně to, čeho jsem se po první epizodě obával. Z rozjetého temnějšího krimi se stává další vztahová slátanina a la "Ulice". Korunu všemu dodává nechutně přehrávající Konvalinková a charismatický Vaculík dostává daleko méně prostoru... K tomu dodaný kopec všemožných klišé a je z toho další velké FUJ.(22.1.2017)

• Godhaj

,,Její máma vykládá karty. A dělá horoskopy.“ Pachtění se za vrahem v červené čepici pokračuje a naše trio neschopných policistů spolu s Vaculíkem a jeho kýčovitým psem jsou mu na stopě. Scénář je snad ještě krapánek debilnější než v prvním dílu. Postavy už spolu vůbec nemluví, jen pronášejí hloupé monology. Vyšetřování se děje znovu jaksi mimochodem a nebýt červené čepice, asi ho hledají dodnes. Bída a děs, to je první příběh z Temného kraje.(18.3.2017)

• - Natáčeno v Konojedech a v Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)