Čarodějnice pokračování (S01E02) (epizoda)

 • Slovensko

  Čarodejnice 2/2

Krimi / Drama

Česko, 2017, 1 h 2 min

 • pakobylka
  *

  Když se v průběhu vyšetřování ukáže, že nejbystřejším členem týmu a vůbec nejinteligentnějším tvorem široko daleko je čtyřnohý nalezenec, suplující roli detektiva - amatéra, je někde něco špatně ... ÚPLNĚ špatně - pokud se nejedná o dobromyslnou vyprávěnku na dobrou noc pro mrňata předškolního věku či pro maličko odrostlejší diváctvo prvního stupně základky.(25.1.2017)

 • Maratonec
  *

  Dvě hvězdy za první případ jako celek díky sympatickému výkonu L.Vaculíka, ostatní ovšem jsou tragický jak postavičky do jazzu (jak se dříve říkávalo).Celá vesnická policejní skupina ja naprosto stupidní a hloupá, až to bolí.Jejich vzájemná konverzace někdy dekradují seriál až na hodnocení zvané odpad, ale to by vůči L.Vaculíkovi nebylo úplně fér.No a celkově první případ v závěru vyšuměl, zvláště finále rozuzlení se vymklo J.B. z rukou.Velká škoda, mohlo to být o hodně lepší.Jo a název Čarodějnice si vůbec někdo vycucal z prstu.Kromě malé zmínky řečené jako mimochodem, stejně jako výsledný dojem..Ani drsný ortel doktora nad L.V.na konci dílu mě možná nepřesvědčí sledovat další díly...(24.1.2017)

 • rakovnik
  *

  Diletantská práce policie odráží diletantskou práci autorek scénáře. Byl jsem rád, že omdlévající policista na neschopence nemusel běžet za pachatelem dlouho. I já jsem odhalil pachatele celkem brzy, ještě v době, když kamera zabírala jen jeho ruce. Beztak jej vlastně odhalil Egon, protože policisté si mysleli, že škrcení nebyl pokus o vraždu. Šéfová týmu vyřešila jen dědečka, jinak dnes byla k ničemu. Vysvětlení pohnutek pachatele bylo k smíchu, stejně jako závěr dílu, jenž byl jako z VKV. Televizní bída.(22.1.2017)

 • Rian_witcher
  *

  Stalo se přesně to, čeho jsem se po první epizodě obával. Z rozjetého temnějšího krimi se stává další vztahová slátanina a la "Ulice". Korunu všemu dodává nechutně přehrávající Konvalinková a charismatický Vaculík dostává daleko méně prostoru... K tomu dodaný kopec všemožných klišé a je z toho další velké FUJ.(22.1.2017)

 • DAPDO
  odpad!

  Konvalinková jde potají telefonovat a stojí v otevřenejch dveřích dva metry od Vaculíka. A vzápětí najdou dva policajti kolegu v bězvědomí za volantem a místo záchranky ho odvezou domů a zavolaj mu veterinářku. Jdu blejt. Víc než vyšetřování jsme mohli sledovat komplikovaný vztah otec-dcera, VKV se nezapřou aspoň v něčem...(22.1.2017)

 • - Natáčeno v Konojedech a v Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace