• nula87

Tak jako celý seriál, i zakončení bylo šílené. Asi nemá smysl už rozepisovat ty zhovadilosti, které nás provázely celým tímhle dílem - ale v posledním dvojdíle stojí za zmínku určitě jedna perlička. Šílený vrah nakonec POZOR SPOILER málem zabije i jednu z hlavních postav. A to tak, že ji chce nechat pohřbít zaživa - škoda že do rakve z latěk s centimetrovými rozestupy... KONEC SPOILERU Děkujeme slečnám/paním Bártů za úžasný počin, který už byl bohužel tak blbý, že nebyl ani moc k smíchu. P.S. A úplně nejvíc mě vyděsilo, když se na úplném konci chystalo cosi jako možnost pokračování. Proboha, jen to ne!(6.4.2017)

• rakovnik

Dlouho jsem přemýšlel o "odpadu", protože tento díl asi nic jiného nebylo. Pouze pes dnes prokázal vyšší inteligenci než všichni kriminalisté, ať balíci z venkova, nebo ti elitní až z Prahy. Stejně všichni jen sedí na zadku v kanceláři, nebo kecají, zatímco kolegyně je o dvacet metrů dál, než v hrobu, kde ty neschopné nuly několikrát hledaly. Až se na to Egon už nemohl dívat. Ale ono se na tu pitomost tak nějak dobře kouká. Igor Bareš byl kouzelný, byť o vraždy v dnešním díle šlo opět až na posledním místě. Holkám autorkám se zase vymklo z rukou počasí, krajina se měnila jako na apríla.(4.4.2017)

• honajz

Igor Bareš jako psychopat je sice dokonalý, ale vyloženě nesnáším, když ze mne jako diváka dělají tvůrci idiota. Tam běhá celá tlupa elitních policajtů celý den po hřbitově a nikoho fakt za tu dobu nenapadlo se podívat do márnice? Až jim pes milostivě v noci přinese botu? Kde ji mimochodem vzal? Celou dobu se mluví o pohřbívání a holka je ve vzdušné bedně, kde se nikdy prostě udusit nemůže? Bareš Trnavskému v podstatě říká, že holku pohřbil, a elitní polda to po celodenním výslechu okomentuje slovy, že jen plácá a vytahuje se? A ten cliffhanger na možnou druhou sérii - jako fakt jde elitní policajtka na sraz se zločincem bez zálohy, ale služební zbraň si nezapomene vzít? A kolikrát během tohoto dílu policajti řekli, že něco udělají, a pak seděli a žrali koblihy? Nebo že "tohohle chlápka jsem viděl v Panenském Týnci", a pak sedí a čekají, až tam zajede náhodou někdo jiný nebo to Vaculíkovi "geniálně" dojde v nemocnici? Fuj, jak by řekl Nero Wolfe. Ale toho tvůrci asi nemůžou znát.(3.4.2017)

• PavelZava

Igor Bareš je nejlepší !(2.4.2017)

Nechápu tak malé hodnocení(24.11.2017)

• - Natáčeno v Konojedech a Říčanech u Prahy. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)