Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Petr Kraj je v nemocnici po operaci mozku stále v kómatu a není jisté, zda se probere. Přípravy na tradiční masopust a zabijačku naruší nejen série brutálních vražd, ale také příjezd tajemného cizince, kterého Hamplová dobře zná z minulosti. Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji, oběti si čísluje a chystá se znovu zaútočit. Spadeno má na policisty a v ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr. Koho zachrání zatoulaný Egon? Kdo je zákeřný masopustní řezník? (TV Prima)

(více)

Recenze (10)

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Igor Bareš jako psychopat je sice dokonalý, ale vyloženě nesnáším, když ze mne jako diváka dělají tvůrci idiota. Tam běhá celá tlupa elitních policajtů celý den po hřbitově a nikoho fakt za tu dobu nenapadlo se podívat do márnice? Až jim pes milostivě v noci přinese botu? Kde ji mimochodem vzal? Celou dobu se mluví o pohřbívání a holka je ve vzdušné bedně, kde se nikdy prostě udusit nemůže? Bareš Trnavskému v podstatě říká, že holku pohřbil, a elitní polda to po celodenním výslechu okomentuje slovy, že jen plácá a vytahuje se? A ten cliffhanger na možnou druhou sérii - jako fakt jde elitní policajtka na sraz se zločincem bez zálohy, ale služební zbraň si nezapomene vzít? A kolikrát během tohoto dílu policajti řekli, že něco udělají, a pak seděli a žrali koblihy? Nebo že "tohohle chlápka jsem viděl v Panenském Týnci", a pak sedí a čekají, až tam zajede náhodou někdo jiný nebo to Vaculíkovi "geniálně" dojde v nemocnici? Fuj, jak by řekl Nero Wolfe. Ale toho tvůrci asi nemůžou znát. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dlouho jsem přemýšlel o "odpadu", protože tento díl asi nic jiného nebylo. Pouze pes dnes prokázal vyšší inteligenci než všichni kriminalisté, ať balíci z venkova, nebo ti elitní až z Prahy. Stejně všichni jen sedí na zadku v kanceláři, nebo kecají, zatímco kolegyně je o dvacet metrů dál, než v hrobu, kde ty neschopné nuly několikrát hledaly. Až se na to Egon už nemohl dívat. Ale ono se na tu pitomost tak nějak dobře kouká. Igor Bareš byl kouzelný, byť o vraždy v dnešním díle šlo opět až na posledním místě. Holkám autorkám se zase vymklo z rukou počasí, krajina se měnila jako na apríla. ()

nula87 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jako celý seriál, i zakončení bylo šílené. Asi nemá smysl už rozepisovat ty zhovadilosti, které nás provázely celým tímhle dílem - ale v posledním dvojdíle stojí za zmínku určitě jedna perlička. Šílený vrah nakonec POZOR SPOILER málem zabije i jednu z hlavních postav. A to tak, že ji chce nechat pohřbít zaživa - škoda že do rakve z latěk s centimetrovými rozestupy... KONEC SPOILERU Děkujeme slečnám/paním Bártů za úžasný počin, který už byl bohužel tak blbý, že nebyl ani moc k smíchu. P.S. A úplně nejvíc mě vyděsilo, když se na úplném konci chystalo cosi jako možnost pokračování. Proboha, jen to ne! ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Natáčeno v Konojedech, Říčanech u Prahy a v kostele v Kozojedech – Kostel Sv. Martina. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama