Spoutaní - 2. část (S02E02) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2019, 59 min

 • mh.mail
  *

  10% — Starého psa novým kouskům nenaučíš. Těžko říct, jestli nové díly nejsou ještě o ždibíček trapnější než ty předchozí. Pozor, spoiler — v první sérii jsme „trnuli“, jestli Petr Kraj překoná svou těžkou nemoc, ve druhé sérii je těžce nemocný jeho pes. Na konci určitě jedno oko nezůstane suché.(9.9.2019)

 • adaben
  ***

  Zůstávají stále stejné kvality, kamera, střih, Vaculík a několik dalších herců, vše ostatní je ale čím dál spornější. Pachatel brzy velmi jasný, ale tvůrci(kyně)se vůbec nenamáhají nám vysvětlit, jak to dělal, zejména se mu na jednom místě podařilo na jednom místě svázat tři lidi naráz? Když dvě hodiny, resp. dva večery, se hledá pachatel, tak by snad divákům mohli udělat tu laskavost a dovyprávět příběh. A jestli druhou sérii naplní pro změnu vážné zdravotní problémy psa a budou hybatelem děje, tak to věru je na hranici úletu.(9.9.2019)

 • LexBarker

  Zatím se mi to jeví slabší první série. Plus mám ještě jednu výhradu, a to do očí bijící přehrávání Davida Suchařípy. Roli policejního papaláše pojal hůř než třetiřadý vesnický ochotník...(11.9.2019)

 • DAPDO
  *

  Být Roubal naživu, tak mu z tohodle, kdyby to viděl, přinejlepším jenom cákne. Natočit něco o tomhle sériovým vrahovi, vměstnat to do dvou hodin na dva díly, použít do toho "vyšetřovatele", který jsou tady plus psa, zamíchat do toho prvky klasické telenovely - to chce fakt hodně velkou odvahu. Výsledek podle toho vypadá.(9.9.2019)

 • rakovnik
  **

  Natočit případ sériového vraha tak nudně a okatě, to je opravdu umění. Policajti jsou děsné karikatury, v čele s tím Suchařípovým. Navíc do Prahy nemůže fakt nikdo...to snad ne.(7.9.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace