Epizody(6)

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

Recenze uživatele maoc k tomuto seriálu (1)

Nové vedení (2017) (E01)

Místy dobrá absurdní hlína (senior hajzlbába a její kreace, sekuriťáci, taxikář, prodej lístků, ...), místy zbytečné (tiskovka vedení). Sokol mě překvapil spíš herecky, nikdy bych nevěřil, jak přesvědčivě zvládne natolik odlišné role, klobouk dolů. Ženě se to ale vůbec nelíbilo a nechápala, jak na skvělé ČD může někdo nadávat, vždyť minulý týden to bylo v RailJetu tak super. Moje argumenty, že po 25 letech po revoluci se konečně 2 roky trochu chytají a že státní nikdy nebude dobré po ní sjely jak voda po kačeně, ale co, nechala mě se v klidu dívat, a to je hlavní. ()