Epizody(6)

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

Recenze uživatele holka218 k tomuto seriálu (1)

Nádraží (2017)

Nějak nevím, co si o tom mám myslet. Některé postavy jsou fajn (makedonská uklízečka, tisková mluvčí, taxikář), ale některé mi naprosto nesedí (psycholog, manželský pár). Musím říct, že jsem se ani moc nenasmála. Celkem často opakují vtipy, kterých tam je docela málo. Na druhou stranu nesouhlasím s některými komentáři, jakože jsou špatní herci a že nemají v televizi co dělat. Herce jsem si oblíbila v Partičce a líbil se mi film Krásno, který režíroval Ondra Sokol, ale tohle mi asi úplně nesedlo. Nebo tomu prostě jen nerozumím. ()