poster

Nádraží (TV seriál)

Komedie

Česko, 2017, 2 h 36 min (Minutáž: 26 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (78)

 • Isherwood
  odpad!

  Estráda nevkusu z rukou lidí, kteří nemají na obrazovkách co dělat už od přelomu tisíciletí. Coby malé děti jsme se smáli vtipům z ranku „ČD – času dost“. Tvůrci na téhle premise postavili celý seriál. Blahopřeji.(15.1.2017)

 • Radek99
  **

  Tele tele na nádraží. A ještě navíc mu ujel vlak...(19.1.2017)

 • Ded@M@tes
  *

  Jen zapomněli na humor, ten nechali v Tele Tele. Místy trapárna.(3.9.2018)

 • LiVentura
  *

  Zklamání, velmi trapné.. škoda, jako nápad výborné!!(18.1.2017)

 • Kothy
  **

  Co to jako má být? Opravdu vtipe vylez. Tuhle partu mám sice rád, ale tentokrát šlápli dost vedle...(18.1.2017)

 • triatlet
  odpad!

  Trapný. Nekoukatelný.(25.1.2017)

 • hrona
  ***

  Ouje, tady se někdo inspiroval pořadem Come Fly With Me pánů Lucasse a Walliamse, s rozdílem, že bude přeci jen dostupnější pro obyčejný Český lid nádraží, než letiště. Každopádně nejvtipnější fórky jsou takřka zkopírované, ale co, humor téhle partičky každý zná a kdo jej nemá rád, nic mu nebrání se na takový pořad vůbec dívat. Já už jen ze zvědavosti jej sledovat budu a přiznám se, že některé Sokolovy výstupy mě v celku pobavily.(8.1.2017)

 • Pítrs85
  ***

  Spíš (horší) Tele Tele než Pojďte se mnou létat, ale i tak to svoje světlý (vtipný) chvilky má. Jen by měl někdo Sokolovi říct, že jako herec fakt není vtipnej. Slaboučké 3*.(9.4.2018)

 • rikitiki
  *

  Natahované vtipy, jejichž pointa většinou nevychází. Někdy kvůli načasování, většinou ale, protože je chabá. Opakující se gagy (paní, co loudí peníze na lístek/otrávený ostravský nádražák). Byl by to zapomenutelný počin, který se nevydařil. Možná jsou autoři unavení, možná to spíchli horkou jehlou. Co se ale odpustit nedá, je nepokrytý rasismus – černoch s manželkou prostitutkou, vyčůraný orientální prodavač kebabů… atd. A to ne jako satira ukazující na českou zaprděnost, ale jako jednorozměrné legrační postavičky, kdy si děláme srandu z cizinců, protože jsou jiní. Je to až odporné a zlé.(30.1.2017)

 • 6thSun
  ***

  Bejt všechny postavy vtipný a herecky neodolatelný jako ty Sokolovy, byla by to pětka jako vyšitá. Místo toho mám trauma z některých velmi trapných scének a potřeboval bych dostat neschopenku.(9.2.2017)

 • Tommassi3
  ***

  V důsledku až překvapivě slušná variace prověřeného.. Malá velká Czechstánie v podobě železničního přejezdu, či lépe přeskeče, nad sokolím hnízdem..(16.1.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Taková česká vlaková mutace Come Fly With Me. Příliš humoru ovšem toto Sokolovo dílko neposbíralo a na jeden dva dobré vtípky za díl servíruje nálož těch ne úplně dobrých. Častěji se totiž dostavuje trapnost a lacinost.(13.4.2017)

 • Lukrecie
  ****

  Mně prostě jejich druh humoru sedí, neotřelé prostředí, vtipné hlášky, skvělé převleky, rozhodně lepší než už vyčpělá Partička, výborný Ondra Sokol, ten zahraje všechno. Zajímavé, jak odlišné názory na humor jsou, mě zas vůbec nikdy nepřišla vtipná třeba Čtvrtá hvězda, ze které jsou všichni jaksi "poprdění".(21.8.2017)

 • UncleG
  odpad!

  Žalostně nevtipná, nekonečně natahovaná kydanice, která zcela bezostyšně parazituje na britské "Come fly with me". Proč se proboha u nás musí krást i vtipy? Ptám se. Proč? Je opravdu trapné sledovat "partičku" impotentních komiků, kteří nejnen že nedokážou být originální, ale jsou dokonce tak ubozí, že nedokážou ani okopírovat fór tak, aby byl vtipnej. Zvratek. Absolutní dno odpadu.(15.2.2017)

 • kajas
  ****

  "Podívejte se, pane redaktore, takhle mi to trhá žíly, že se nějakému Rusákovi ztratil vlak. Takhle mi to zouvá boty, že se nějakému Rusákovi ztratí vlak!" Gába Koloťuk toužící po neschopence, senior toaletářka paní Hana, a tak bych mohla pokračovat ještě dlouho. Každá postava mě svými výstupy dříve nebo později začala bavit a s nostalgií jsem vzpomínala na první díly "Tele Tele", fakt.(11.2.2017)

 • Crawler-D
  ***

  První díly velmi zábavné a lepší než pozdější, a to i z toho důvodu, že bohužel seriál využívá koncept opakovaných vtipů, což ne vždy funguje, a tak scéně chybí aspoň moment překvapení, ale velká spousta scén byla skutečně parádní.(11.2.2017)

 • zette
  ***

  Strasne nevyrovnany serial, ve kterem je nekolik vybornych postav: taxikar, pruvodci, securitaci, psycholog... a nekolik vylozene trapnych: babka z toalet, vecne si stezujici manzelsky par, manazer nadrazi a jeho tiskova mluvci... A stejne tomu tak je i v zabavnosti jednotlivych scenek, kdy vyborne stridaji trapne a naopak. Lepsi tri!(4.2.2017)

 • st.jim
  odpad!

  Toto jsem nejak nepobral :)(20.1.2017)

 • Splasher
  **

  Přišlo mi, že první díl je pilot (tolik špatných střihů?), který se po schválení nechal být. Následující díly už jsou technicky, střihově i "performačně" na vyšší úrovni. ___ Je jasné, že Sokol je fanoušek Lucase s Walliamsem, u ostatních mi přijde, že úplně nechápou původního ducha Británie s Come Fly a nejdou do toho na 100%. ___ Proč byl vybrán Ind s burgery a né Vietnamec s polívkama? ___ Takhle mi to zouvá boty, že si koncesionáři stěžují na vyhozené prostředky.(27.1.2017)

 • tuntavala
  odpad!

  Lacine.(1.2.2017)

<< předchozí 1 2 3 4
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace