poster

Smíšená rodina

 • USA

  Mixed Company

 • Velká Británie

  Mixed Company

Drama

USA, 1974, 109 min

Scénář:

Melville Shavelson

Hudba:

Fred Karlin

Střih:

Walter Thompson

Scénografie:

Stan Jolley
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • mandlova
  **

  Když nemůžete mít další děti, adoptujete. Když nemůžete mít další děti v Americe 70.let, adoptujete barevné děti. Černoch, Indián a Vietnamka jsou nové přírůstky do rodiny basketbalového kouče, jeho tvrdošíjné ženy a tří vlastních dětí. Od té chvíle musí celá rodina čelit vlastním předsudkům, otevřené diskriminaci, zakořeněnému rasismu a hlavně usilovné snaze stát se fungující rodinou, zvládnout peripetie výchovy šesti dětí. Hezký a dojemný film, bohužel ale taky roztahaný, naivní a přežitý.(10.11.2015)

 • Dale
  **

  Tu uvedený obsah je hlúposť, asi to google translator poplietol. Žiadni traja hráči, ale tréner si so ženou adoptujú tri deti - chlapca čiernej pleti, dievča vietnamskej národnosti a malého Indiána, čo prinesie radu problémov. Zvláštny film, ktorý rieši rasizmus, ale takým zvláštnym spôsobom, že neviete, o čo mu vlastne ide. Celé je to také nemastné-neslané, deti sú občas dosť otravné, pre mňa priemer.(12.6.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace