Dámská jízda

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Akční

USA, 2017, 90 min

Som šokovaný sám zo seba, že film, kde sa objavila kreatúra Amy Schumer dokážem ohodnotiť štyrmi hviezdami. Ale ja si neviem pomôcť, ja som sa bavil. Vtipy boli prirodzené, na dej som sa ani nezameriaval. Účelom bolo zasmiať sa a to vyšlo veľmi dobre. Očakávajte jednoduchý, no nie celkom lacný humor. Nenechajte sa odradiť podpriemerným hodnotením na tejto databáze.(29.10.2017)

• Mikita

Mám ráda, když jsou komedie trochu lépe vystavěné a mají pro hrdiny i nějaké poučení. Tady nic moc. Ale hlášky Goldie a Amy mě místy vážně bavily.... "Mami, to mě nemůžeš trochu utěšit a podpořit?" "Promiň miláčku, jsi vážně šikovná vražedkyně." V něčem mě ale všechny ty přehnané situace nehorázně rozčilovaly. Horší průměr.(3.4.2018)

• ScarPoul

Amy Schumer je presne ten typ americkej ženy, ktorá sa mi správaním a hodnotami hnusí. Neinteligentné, predvídateľné a snahou vybočiť zo zaužívaných klišé( vzhľadom na tému) strašne nefunkčné. Mám pocit, že čím som starší, tým ma takéto veci vedia skôr odradiť než potešiť. A predsa im stále ako hlupák dávam ďalšiu a ďalšiu šancu. Ešte dnes som živo diskutoval o tom ako slovenské seriály a televízia robí ľudí sprostými. A toto je podľa mňa len ekvivalent toho amerického. Kde sa vtip a hodnoty ( a do toho fakt nerátam nejaké televízne obludnosti) dostali na nulovú priečku.(29.8.2017)

• Greg25

Spousta amerického humoru, který je ještě navíc parodován americkým stylem humoru, spousta humoru z amerických skečů za mikrofonem, parodie amerických filmových schémat a témat na straně jedné, na druhé straně humor trapnosti (ale to stejně tak může být americký humor, nebo parodie amerického humoru, těžko říct, tady to fakt dost splývá) a spousta nelogičností, a teď mi nejde o ty nelogičnosti, které vypadají, že jsou parodovány, ale spíš o ty, které působí jako scénáristické berličky. Výsledek filmu je těžko uchopitelný, Amy svojí postavu hrotí do obyčejně normálního extrému ve stylu, co dělají dívky mého věku, když se nikdo nedívá (ačkoliv částečně velmi dobře vystihuje plácání životem jen tak, kdy hledáte něco a nevíte co) a valnou většinu si připadáte jako looser. Velmi těžko hodnotitelný film, kde je občas problém poznat i to, co je a co není zesměšnění klišé. A v tom je možná ten problém, nějak to nedrží celé pohromadě. Každá scéna vás střídavě přesvědčuje o své humorné genialitě, aby vám ta další nafackovala fakt něčím trapným, otřesně otřepaným, nebo jen zdlouhavě zbytečným. Velmi nesourodé. 50%(4.2.2018)

Rozpočet $42miliónovTržby USA $45,852,178Tržby Celosvetovo $60,845,711▐ Tieto babské jazdy neskutočne zlé na jedno riadne udreté kopyto. Nehorázna otravnosť, len nechápem na čo to dookola točia tieto prachsprosté ako že komédie. /10%/(5.10.2017)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

• - Film sa točil na Havaji. (dwdb)

• - Prvý film Goldie Hawn (Linda Middleton) po 15 ročnej pauze. (dwdb)