Dámská jízda

Snatched

Komedie / Akční

USA, 2017, 90 min

• kaylin

Je škoda, že filmy, které se tváří jako komedie, nedovedou na tváři diváka vyloudit to základní - úsměv. Amy Schumer má rozhodně na to, aby byla vtipná, ale tady to nepředvádí, popravdě se jen stylizuje do postavy, která jí sedí nejvíce. Taková v podstatě buranka. Goldie dokazuje, že zvládne komedii mnohem lépe než její mladší kolegyně.(4.8.2017)

• ScarPoul

Amy Schumer je presne ten typ americkej ženy, ktorá sa mi správaním a hodnotami hnusí. Neinteligentné, predvídateľné a snahou vybočiť zo zaužívaných klišé( vzhľadom na tému) strašne nefunkčné. Mám pocit, že čím som starší, tým ma takéto veci vedia skôr odradiť než potešiť. A predsa im stále ako hlupák dávam ďalšiu a ďalšiu šancu. Ešte dnes som živo diskutoval o tom ako slovenské seriály a televízia robí ľudí sprostými. A toto je podľa mňa len ekvivalent toho amerického. Kde sa vtip a hodnoty ( a do toho fakt nerátam nejaké televízne obludnosti) dostali na nulovú priečku.(29.8.2017)

• BOURQUE

Nenáročná „komédia“ s menším počtom ozajstne sympatických scén. Nie príliš sympatický výkon od A. Schumer. Po toľkých rokoch bolo dobré opäť vidieť G. Hawn, ktorá je vo skvelej forme a prakticky je najistejším pilierom filmu. Dúfajme, že jej od teraz budeme vidieť častejšie. Osobné hodnotenie: 64% (**) (17.9.2017)

• majo0007

Amy Schumer - to je tá tlstá čůza, čo je akože "nad vecou", že je tlstá a šeredná jak sviňa - s ňou som nevidel ani jeden vtipný film alebo program a tento nie je výnimkou, Goldie Hawn - "goldie" časy už dávno skončili, prakticky len prihráva vatu na trápnosti Schumerovej, Joan Cusack - nechápem, ako sa k tomuto dostala, vo filme nepovie ani slovo. Pousmial som sa presne 2x - pri "rape" píšťalke a "whale-cum" a zajtra si už nespomeniem ani na to (všetky ako-tak schopné fóry sú v trailery, pozerať film je vlastne zbytočné). Rezultát - otravné!(5.6.2017)

Některé scény byly fakt výborný (napr. dobrodruh v pralese co se tam orientuje podle mapy z restaurace - úplně vidím některý my kamarády schopny toho stejnyho :-D ), celkově si nemůžu stěžovat. Smaly jsme se v kine na Ladies Movie Night všechny. Doporucuju jako film na čtvrtek vecer, kdy vám došly nápady na co koukat.(30.7.2017)

• - Film sa točil na Havaji. (dwdb)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

• - Prvý film Goldie Hawn (Linda Middleton) po 15 ročnej pauze. (dwdb)