Dámská jízda

• Austrálie

Komedie / Akční

USA, 2017, 90 min

• mrmartinrohr

Pokud rádi sledujete trampoty naprosto nesnesitelé báby (a její stejně nesnesitelné mámy, se kterou se celý film jenom hádá [Moc příjemné a strašně vtipné téma…]), která už ani není vtipná tím, jak je blbá, je tohle film přesně pro vás… Šílené je zde snad naprosto vše a pár momentů hodných lehkého pousmání to fakt nezachrání. Radioaktivní materiál.(3.10.2017)

• mr.twizta

Jonathan Levine uz v minulosti dokazal, ze dokaze z papirove hovadiny udelat koukatelny film. Tentokrate ale bohuzel ne, Snatched je prehlidkou bizarnich hereckych kreaci, zkratkoviteho vypraveni a pozoruhodne spatneho CGI. Skoda penez i talentu, jako zdejsi expert na Psychora nemuzu pustit vic nez dvojecku.(29.7.2017)

Ach jo... miluju Goldie Hawn a čekal jsem 15 let jestli se vrátí k filmu a pokud ano, tak jak? A tohle je zklamání. Ne že by to nějak vybočovalo z jejich ulítlých komedií, ale tohle byla doslova promarněná šance. Tvůrci tohoto bezmyšlenkovitého slepence amerických komediálních klišé už asi ani nebavilo vymýšlet nové vtipy a situace. Amy Schumer mám hodně rád a její humor je hodně na mojí vlně... s Goldie jsem vyrůstal a její životní optimismus z ní udělal jednu z mých nejoblíbenějších osobností... Chris Meloni, Wanda Sykes a Joan Cusack jsou také mými oblíbenci, tak proč mám sakra pocit, že si z filmu nic nepamatuju a možná ani nechci? Příběh opravdu hloupé zoufalky, která skončí se svojí přespříliš opatrnou matkou v ekvádorské džungli a vytáhnout je z problémů musí úplně debilní figurka bratra/syna... no to už je doslova vykrádačka úplně všeho. Došlo samo i na nepostradatelný emocionální patos a vše to vyústilo dojmem, že nechat se zajmout bandou... počkat, co to vlastně bylo za gang?... a pak utíkat džunglí, když vlastně ani nevíte kam, je ohromná pohoda plná vtipných situací. Škoda. Amy i Goldie jsou zatraceně vtipné, tak proč tohle někdo nevyužil v plné síle. Goldie nelze vinit, ta si ve svých 71 letech očividně užívá návrat z výslužby, ale u ostatních se opravdu divím, že tak strašně vychvalovali tohle průměrné béčko při jeho promo turné. Každopádně... za úplný odpad to označit nemůžu. Goldie mě prostě bavila a Chris taky. Třetí hvězdičku dávám za pár povedených vtípků. Ach jo.(7.6.2017)

• BOURQUE

Nenáročná „komédia“ s menším počtom ozajstne sympatických scén. Nie príliš sympatický výkon od A. Schumer. Po toľkých rokoch bolo dobré opäť vidieť G. Hawn, ktorá je vo skvelej forme a prakticky je najistejším pilierom filmu. Dúfajme, že jej od teraz budeme vidieť častejšie. Osobné hodnotenie: 64% (**) (17.9.2017)

• griph

Kde byla Goldyje tak dlouho? Slabší komedy, ale na její věk a delší pauzu to stále není nejhorší. Aj don´t nou, jsou to vážně kopýráci? Dát tam skoro totaulity scénu jako v Nerv? Nerv měl scénu, kde Ví jela na kole, tady zase Emily s cizincem na motorce s doprovodem úplně stejné hudby.. :)(16.9.2017)

• - Prvý film Goldie Hawn (Linda Middleton) po 15 ročnej pauze. (dwdb)

• - Film sa točil na Havaji. (dwdb)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)