Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když si Emily (Amy Schumer) vyrazila se svou velmi opatrnou maminkou (Goldie Hawn) na dovolenou do Ekvádoru, určitě nečekala, že se stanou oběťmi únosu. A tak jim teď nezbývá, než se z této nemilé šlamastiky nějak dostat. Pokud možno živé, vcelku a bez vážnějších zranění. V útěku jim brání nejen jejich únosci, ale také pořádná džungle. (CinemArt)

(více)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (92)

Olík 

všechny recenze uživatele

Amy Schumer, bezesporu bohem obdařená komička, ale například její pózu ženské Apatowky (Vykolejená) jsem jí vůbec nevěřil. Tady však šla na věc od lesa a vsadila na zlatou cestu středu a to kompotem z "ujeté", "jednoduché" (s tím si vystačí sama) a "rodinné"(pojištěno Goldie Hawn) komedie. No a tohle už bylo. Ano, laciné, ale účinné. Čtu tady názory o zbytečnosti této komedie a máte v pointě pravdu. Určitě její existence nezachrání žádný z ohrožených druhů od jeho vyhubení a i já bych bez jejího bytí dál žil život jaký doposavad.......ale pobavila!!! ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Goldie Hawn očividně přestala stárnout. Alespoň její obličej se o to snaží... A tak celou dobu přemýšlíte, kde všude má Goldie plastiku... Kvůli tomu si pak neužijete bláznivou Amy Schumer, která má věčně trable s chlapama. Je to taková novodobá Bridget Jones. Otázka zní, zda novou Jonesovou potřebujeme... Nicméně Divoká jízda je bláznivá americká komedie z prostředí Bogoty, kterou si klidně můžete pustit v sobotu odpoledne a nebudete litovat. Vyšší ambice film nemá. Jo a duo Joan Cusack a Wanda Sykes - to je fakt třída! ()

Reklama

Mikita 

všechny recenze uživatele

Mám ráda, když jsou komedie trochu lépe vystavěné a mají pro hrdiny i nějaké poučení. Tady nic moc. Ale hlášky Goldie a Amy mě místy vážně bavily.... "Mami, to mě nemůžeš trochu utěšit a podpořit?" "Promiň miláčku, jsi vážně šikovná vražedkyně." V něčem mě ale všechny ty přehnané situace nehorázně rozčilovaly. Horší průměr. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Amy Schumer mi není vyloženě nesympatická,ale zároveň ani ne úplně sympatická a její humor mi není úplně vlastní.Od toho se odvíjí i názor na Dámskou jízdu.V jádru to není nic víc než standardní prefabrikát,kde se postavy nechovají ani trochu logicky a slušné fóry by se daly spočítat na prstech jedné ruky.Goldie Hawn navíc vypadá jak vypadá a měl jsem problém jí vůbec poznat...40% ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Goldie Hawn opět ve filmu, to jsem musela vidět. Trvalo to chvilku déle, ale nakonec jsem se k filmu dostala. Jen škoda, že to bylo s Amy Schumer, jejíž humor je mi hodně, hodně, hodně vzdálený a cizí. Její trapné scénky, sprostá mluva mi prostě nidky nepřišly vtipné, není to prostě můj šálek kávy. Zasmála jsem se asi jen dvakrát a to je u komedie prostě málo. Nejvíce mě bavily scény s Joan Cusack a Wnadou Sykes, škoda, že nedostaly více prostoru. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (3)

  • Film sa točil na Havaji. (dwdb)

Související novinky

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (více)

Reklama

Reklama