Dámská jízda

• Austrálie

Komedie / Akční

USA, 2017, 90 min

• Mikita

Mám ráda, když jsou komedie trochu lépe vystavěné a mají pro hrdiny i nějaké poučení. Tady nic moc. Ale hlášky Goldie a Amy mě místy vážně bavily.... "Mami, to mě nemůžeš trochu utěšit a podpořit?" "Promiň miláčku, jsi vážně šikovná vražedkyně." V něčem mě ale všechny ty přehnané situace nehorázně rozčilovaly. Horší průměr.(3.4.2018)

Jméno Goldie Hawn najdete v titulcích uvedené až na třetím místě za jistým Ike Barinholtzem. Kéž by to byla jediná vada na kráse tohoto sympaticky neambiciózního filmu. Gravitačně nezanedbatelným těžištěm fascinace, okolo něhož obíhá zájem o snímek, je samozřejmě Amy Schumer, dívka, která staví kariéru na tom, že je tlustá a ošklivá, a zároveň docela vtipná (což jí odlišuje třeba od Melissy McCarthy, která není šeredná tak vyzývavě). Jestliže v některých dřívějších filmech udivovala hlavně vůlí nechat se nesmyslně obsazovat jako žádoucí kráska, ve Snatched přijala odvážně roli na (nevábné) tělo. To je bohužel vykoupeno skutečností, že duo Schumer / Hawn nefunguje před kamerou zdaleka tak dobře jako teoreticky na papíře a ani těch gagů není tolik, aby jejich úhrn nahradil jejich přinejmenším průměrnost, vulgárnost a nanicovatost. Honba za diamantem for girrrrls tohle tedy vážně není... Snad se na komerčně mizerném přijetí filmu podepsalo i to. Amy se poučila a točí cosi s pracovním titulem I Feel Pretty:-).(17.9.2017)

Rozpočet $42miliónovTržby USA $45,852,178Tržby Celosvetovo $60,845,711▐ Tieto babské jazdy neskutočne zlé na jedno riadne udreté kopyto. Nehorázna otravnosť, len nechápem na čo to dookola točia tieto prachsprosté ako že komédie. /10%/(5.10.2017)

• kaylin

Je škoda, že filmy, které se tváří jako komedie, nedovedou na tváři diváka vyloudit to základní - úsměv. Amy Schumer má rozhodně na to, aby byla vtipná, ale tady to nepředvádí, popravdě se jen stylizuje do postavy, která jí sedí nejvíce. Taková v podstatě buranka. Goldie dokazuje, že zvládne komedii mnohem lépe než její mladší kolegyně.(4.8.2017)

Některé scény byly fakt výborný (napr. dobrodruh v pralese co se tam orientuje podle mapy z restaurace - úplně vidím některý my kamarády schopny toho stejnyho :-D ), celkově si nemůžu stěžovat. Smaly jsme se v kine na Ladies Movie Night všechny. Doporucuju jako film na čtvrtek vecer, kdy vám došly nápady na co koukat.(30.7.2017)

• - Prvý film Goldie Hawn (Linda Middleton) po 15 ročnej pauze. (dwdb)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

• - Film sa točil na Havaji. (dwdb)