Kočka není pes (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV

Česko, 2017, 30 min

• kingik

____Majitel kočky, pan Mourek, dále jen M____Já si chci stěžovat, protože mě moje kočička drápla_____Cvičitelka malých šelem, slečna Kotěnočkinová, dále jen K____ To není možné, kočička vás nemohla drápnout, moje metody jsou maximálně spolehlivé____M: Ale mě nepříjemně drápla do oblasti obličeje____K: To není možné, po mé metodě je kočička velmi přítulná____M: Na temeni mně udělala nepříjemný škrábanec____K: To není možné, to se spíš poškrábe dévédéčko než kočka vaše temeno, kočička vykazuje po mé návštěvě maximální poslušnost____M: Kočka je zlá a Vy jste píča!_____K: Nejsem píča, nebuďte impertinentní, kočička je po mém výcviku maximálně hodná. 1/10(9.4.2018)

Zvířata taky, ale hlavně ti lidi by potřebovali převychovat. Bohužel je to fenomén dnešní doby, že neschopní majitelé si pořídí mazlíčky, které vůbec nezvládají. Chovají se k nim jak k lidem, obtěžují okolí a celkově se prezentují jako idioti. Kočka není pes je solidní osvětový pořad. Desenský i ta holka vědí, o čem mluví. 59%.(17.1.2017)

Konečně příjemný pořad, na který se ráda podívám, i když psa ani kočku nemám. Rady pana Desenského i paní Vodičkové jsou praktické a na místě. Musím se opravdu smát, když se do tohoto pořadu hlásí někdo se slovy- můj pes je úplně blbý, a odchází se slovy - aha, pes blbej není, jen my to s ním neumíme.(3.4.2017)

• MM_Ramone

Že "Kočka nie je pes", to by malo byť jasné každému. No tvorcovia tejto televíznej relácie si mali ujasniť, čo vlastne idú vyprodukovať a koho tým chcú osloviť. Buď sa teda mali tématicky zamerať na psíčkarov alebo uprednostniť chovateľov mačiek. Nechápem ich nápad zmiešať to do hromady. Ako dve samostatné relácie to mohlo ako tak fungovať. Zrejme by si to našlo svojich verných divákov. Ale keďže to zlúčili, tak z toho vznikol len akýsi zbytočný kočkopes. **(18.3.2018)

Občas se poučím. Dosti extravagantní odborníci... Zvířátka by se měla povolovat jen na základě úspěšně zvládnutého testu stejně jako pro užívání auta či pistole. Nepleťte se, nevolám po nějaké regulaci (máme jich dost), ale sleduji tím blaho zviřátek. Mnozí budoucí majitelé totiž netuší, do čeho jdou - co to obnáší!(17.1.2018)