Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zábavná a zároveň edukativní reality show, která vstupuje do života páníčků a jejich zvířecích přátel – psů a koček. Psí psycholog Rudolf Desenský a specialistka na trénink koček Klára Vodičková zde pomáhají majitelům zvířat, kteří si už se svými mazlíčky nevědí rady. Pořad se snaží proniknout do podstaty mnohdy velice problematických vztahů mezi člověkem a zvířetem a poskytnout srozumitelný návod, jak tyto vztahy napravit. Klade také důraz na to, aby si majitelé uvědomili, jaké si mají vybrat zvíře s ohledem na způsob života rodiny tak, aby se předem vyhnuli případným problémům. Náprava mazlíčků v přímém přenosu je totiž skoro vždy nápravou majitelů. A jak říkají oba naši odborníci: Není neřešitelných problémů. (Česká televize)

(více)

Recenze (35)

ariari odpad!

všechny recenze uživatele

páááni! nemôžem sa spamätať. Toľko amatérčiny , nemastného neslaného výkladu, ako to určite nerobiť, najmä s rázovitou slečnou "cvičiteľkou "mačiek, ktorá sa prehihňá každou návštevou , občas do komentu utrúsi mierne encyklopedický výraz, ale úprimne ? profesionálne a z hľadiska psychohygieny nemá o výchove mačiek ani páru. Naviac, ako som spomenula, namiesto jasného nasmerovania majiteľa k úlohám, premárni polovicu vysielacieho času.Ani nedokázala postrehnúť, že značkujúci kocúrik mal nesprávny návyk venčenia vonku a zle nastavenú toaletu, ani nedokázala správne vysvetliť prečo je nutná kastrácia domácich mazlíkov.Myslím, že korpulentná dáma má zvládnuť najskôr seba a svoje zlé návyky, Nemusí mať každá krajina svojho Jacksona Galaxyho, ani Cezara MIllana, ale musí mať v malíčku svoju profesiu. Znalec psov, bol o poznanie lepší odborník, ale naprosto mu chýba komunikačná zdatnosť psychológa smerom k ľuďom, pretože tí robia chyby, nie psy. Po 20 minútach som len s úžasom sledovala tú podivnú šaškáreň. Prosím, , už netočte nič tak primitívne!!! ()

GeminiK 

všechny recenze uživatele

Takže asi tak. Morbidně obézní paní s hezkým obličejem není podle mě žádná velká odbornice na kočky. Možná lépe by poradila jedna paní z Podeřiště. Diagnostika kočičí duše za pomoci kufříku s hračkami a bylinkami mi připadá jako nesmysl. Ale paní je příjemná i na lidi, které já bych nakopala už mezi futry vchodových dveří. Desenského uznávám. Ten psům opravdu rozumí. Některé jeho rady jsem vyzkoušela a funguje to. ()

Reklama

ghatos 

všechny recenze uživatele

Zvířata taky, ale hlavně ti lidi by potřebovali převychovat. Bohužel je to fenomén dnešní doby, že neschopní majitelé si pořídí mazlíčky, které vůbec nezvládají. Chovají se k nim jak k lidem, obtěžují okolí a celkově se prezentují jako idioti. Kočka není pes je solidní osvětový pořad. Desenský i ta holka vědí, o čem mluví. 59%. ()

Amalberga 

všechny recenze uživatele

Česko je psí velmoc. Každý Novák si doma pořizuje pejska, aniž by věděl, jak se o něj starat. A tak má pan Hesenský o práci až do smrti vystaráno.Jen jestli mu nerupnou z amatérských pejskařů nervy. S kočkami je to podobně, ale řeší se podstatně snáz, takže u segmentu s kočkami mě nejvíc zajímalo, co s kočkami si paní kočičí psycholožka zase obleče. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Určitě jeden z těch zajímavějších pořadů, které Česká televize v poslední době točí. Psi mám hodně rád (na talíři samozřejmě ne), ale kočky moc nemusím. Ani se nedivím, že polovina těch lidí je z nich úplně na nervy. Každopádně je chyba ve většině případů na straně majitele/majitelů. Psi i kočky vyžadují pozornost a je pěkné že si s nimi člověk hraje, ale nesmí zanedbávat výchovu. Pokud jim všechno dovolíte a přiměřeně netrestáte prohřešky – může se vám to (nebo někomu ve vašem okolí) jednou i nepěkně vymstít. Co se pořadu týče, tak i já si myslím, že těm poradcům by měl být věnován větší prostor!!! ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama