Reklama

Reklama

Legendy Polskie: Operacja Bazyliszek

  • Velká Británie Polish Legends: Operacja Bazyliszek
všechny plakáty
Krátkometrážní / Dobrodružný / Mysteriózní / Fantasy
Polsko, 2016, 17 min

Recenze (12)

Ampi 

všechny recenze uživatele

Nějaká jednotka Železná hora (i když má ve svých řadách sličné slečny) je nějakého baziliška krátká. Policista Boguś Kołodziej se strýcem Eugeniuszem Bardachou, který je také policistou, jsou však dost nebojácní. Navíc si ten druhý užívá kapr diem (skutečně ne Carpe diem) a já jsem v něm nepoznal Olafa Lubaszenka ze Je třeba zabít Sekala. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Až na pár vecí zatiaľ najfunkčnejšia časť. Bazilišok vyzerá parádne. Len zase ten príbeh... totálne nevyužitý potenciál. ()

luka4615 

všechny recenze uživatele

Přidejte k dobře známému vizuálu a hutnému příběhu humor a vznikne Vám Operacja Bazyliszek - snímek, který Vás zaujme od začátku až do konce. (VideaČesky.cz) ()

easaque 

všechny recenze uživatele

+3* tak tu máme další z polských legend - Bazylišek, který jsem mohl zkouknout v čestině. Jako u ostatních je velmi dobré zpracování i obsazení. A i když nemůžu říct, že jsem se nebavil, tak přece jen mě překvapilo, že k přemožení stvůry stačí být jen k******y dobrým polákem. To bylo i na mně moc - takže jen lepší průměr. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Mouchal 

všechny recenze uživatele

Takhle to má vypadat! Rybokalypsa jak má být! Ovšem to je pouze začátek. Příběh z baziliškem neměl chybu a rozhodně je tu asi nejvíc patrné to rozložení napůl vážné, napůl vtipné koncepce, která těmto příběhům prostě ukrutně sedí. Bazilišek byl opravdu výborně zpracován a já se prostě musím ptát, kde se tohle v těch Polácích bere? To vám nestačí jen jeden národní kulturní klenot, jako je Zaklínač Geralt? Nechte vyniknout i ostatni národy, krucipísek! Ne, opravdu bezkonkurenční práce. Až mi ty potitulkové scény vždy připomenou marveláckou provázanost. ()

matolos1 

všechny recenze uživatele

Odvážny policajt so svojím cynickým strýcom na pohodlnom rybolove, ktorý sa zmení na tajné odkrývanie skrytých úkazov hňeď vo vedľajšom lese. Žiadny motív, žiadna vnútorná pohnútka, proste pome tam a uvidíme čo sa stane. ()

Reklama

Reklama