Dobrý boj - Série 2 (série)

Krimi / Drama

USA, 2018, 11 h 5 min (Minutáž: 40–56 min)

Christine Baranski, Cush Jumbo, Rose Leslie, Erica Tazel, Sarah Steele, Justin Bartha, Nyambi Nyambi, Michael Boatman, Audra McDonald, Delroy Lindo, Brian Stokes Mitchell, Paul Guilfoyle, Jerry Adler, Jane Lynch, Wally Dunn, Doris McCarthy, Robert Myers, Caroline Aaron, Denis O'Hare, Bernadette Peters, Heléne Yorke, Jayne Houdyshell, Sam McMurray, Christine Lahti, David Call, Isabella Farrell, Cindy Cheung, Quentin Mare, Rob Reiner, Gary Cole, Tim Matheson, Mamie Gummer, Ashley Thomas, Corey Cott, Zachary Booth, Richard Masur, Teddy Cañez, Nat Cassidy, Christian Borle, Carrie Preston, Keesha Sharp, Peter Scolari, Terry Serpico, Adam Ferrara, Murphy Guyer, Andrea Martin, F. Murray Abraham, Greta Lee, Matt Walsh, Evan Handler, Connie Ray, Maurice Jones, Bebe Neuwirth, Kevin McNally, José Ramón Rosario, Michael Ian Black, Gary Milner, Margo Martindale, Grizz Chapman, Pippa Pearthree, Alan Alda, Kurt Fuller, Megan Hilty, Nikki M. James, Donald Paul, Fisher Stevens, Mike Pniewski, Peter Gerety, Lili Mirojnick, William Ragsdale, Dylan Baker, Mike Colter, Wallace Shawn, Anthony DeSando, Aaron Lazar, Jonathan Sale, Elizabeth Lail, Anthony Rapp, Robert Eli, Suzette Gunn, Scott Drummond, Donnie Keshawarz, Alan Rosenberg, Michael Paul Chan, Ken Barnett, James DuMont, Devin Ratray, Gene Gabriel, Jane Alexander, Enrico Colantoni, Judith Light, Obba Babatundé, Christopher Sieber, Deirdre Lovejoy, Roberta Colindrez, Kathy Searle, Glenn Stott

Komentáře uživatelů k sérii (3)

// "Do you know, what's the secret to happiness? Insensitivity." Zabijte všechny právníky aneb jak mě první řada za srdíčko zase tolik nevzala, ve druhé se poměrně rychle uzavře nejen ta ústřední nezáživná zápletka, ale rozjedou se rovnou asi tři další - mnohem zajímavější, díky čemuž se Dobrý boj začíná výrazně přibližovat tomu nejlepšímu z Dobré manželky. Rose Leslie mi pořád přijde místy nevyužitá, zato Christine Baranski konečně začíná zářit. Btw. Justinu Barthovi by ty psí oči měli zakázat, člověk je pak schopnej zpochybňovat v podstatě všechno co ví. Čehož není příliš, ale stejně. P. S. Jediný seriál, který umí pracovat se zvolením Trumpa v rozumném kontextu. 9/10(4.5.2019)

Naprostá pohodovka, jinak nevím, jak lépe tenhle seriál popsat. Přiznám se, že nejsem vůbec zběhlý v právních kličkách, ale od pondělí jsem vždycky netrpělivě očekával každý, další díl, protože jsem se báječně odreagoval a vyčistil hlavu. A fakt, že se skoro v každém díle šije naprosto nekorektně a neobjektivně do Donalda Trumpa, to už byla jen taková malá bonusovka navíc.(30.5.2018)

Je to o něco slabší než první série. Postrádá dá to tenšmrnc, který z toho dělal něco víc, než jen právnický seriál. Některé epizody jen tak vyšumí a nestrhnou. Navíc neustálý útok na Trumpa začne časem otravovat (pochopili jsme z toho, že tvůrci ho neradi což bychom pochopili i z méně okatých narážek). Z tohoto pohledu je velmi zajímavá poslední (asi i nejlepší) epizoda 2. série. Celkově ale stále solidní zábava a doufám, že 3. serie to zase pozvedne. 3,5*(2.6.2018)