Missing9

• Jižní Korea 미씽나인 (více)

Epizody(16)

Joon-ho Seo (Kyeong-ho Jeong) byl kdysi hvězdou, mediální, a tak zářící, že si jeden myslel, že už nemůže být nic lepšího. Jenže ne každý mu jeho zářnou kariéru přál stejně jako jeho věrný manažer Ki-joon Jeong (Jeong-se Oh). Coby lídr chlapecké kapely Dreamers byl středem pozornosti všech novinářských senzacechtivých objektivů, a tak netrvalo dlouho a Joon-ho byl zadržen za jízdu v opilosti. Jeho mediální prohlášení o porušení zákona následoval strmý pád až na samotné dno lidského bytí, jemuž nepomohlo ani falzifikované obvinění z vraždy blízkého spolupracovníka. Jeho reputace upadla a pracovních nabídek bylo sotva tolik, co by jeden na prstech jedné ruky stačil spočítat. A možná to tak mělo všechno i být. Možná právě díky tomu se z arogantního mladíka měl stát dospělý muž, uznávající nejenom hodnoty vlastní, ale také hodnoty ostatních. Když se totiž během svého posledního natáčení střetává se svojí novou stylistkou, nezkušenou a nervózní Bong-hee Ra (Jin-hee Baek), ještě ani zdaleka netuší, jak dlouhou pouť mají oba společně před sebou. Když se totiž následujícího dne kdesi v opuštěné oblasti Východočínského moře nouzově zřítí přepravní letoun korejské mediální společnosti Legend Entertainment, na jehož palubě se společně se svými kolegy nachází, je to právě agilní Bong-hee, která mu v pudu sebezáchovy zachrání život vytažením z ledové mořské vody na pláž opuštěného ostrova, kde jej poskytnutím první pomoci přivede k životu. A kdo by to byl řekl, že právě na tomto ostrově, tisíce mil od své rodné země, objeví Joon-ho odpovědi na svoje zapomenuté otázky, díky nimž přišel o svoji kariéru, o svoji popularitu, peníze i mediální moc. Kdo by to byl řekl, že až na tomto opuštěném a izolovaném ostrově zjistí, že to nebyl on, kdo řídil v opilosti, a že ten, kdo mu tak záměrně škodil, aby jej co nejvíc pošpinil a mediálně zdiskreditoval, je na ostrově společně s ním, neboť z celé sedmačtyřiceti členné posádky zříceného letounu nejsou jedinými přeživšími. (Conspi)

Vardara

Tak už jsem z pěti hvězdiček sjela na čtyři. Chápu, že co člověk, to jiná osobnost a tak jsem je všechny přijala, ale nechápu některé scény. Když mě někdo přepadne a nedrží mě zrovna pod krkem, křičím o pomoc jak zběsilá. Když mám říct něco, co má ostatním zachránit život, nebudu koktat a první, co ze sebe vypravím nebude blbost. Když hrozí nebezpečí a někdo mi řekne, držte se pohromadě, nebudu si sama trajdat kolem baráku. Přesto musím uznat, že mě seriál udržel v napětí, i lehce romantická linka byla fajn a slziček tu na místní poměry taky tolik neteklo. Pak ale přišel konec a stačilo posledních pět minut a já musela s těžkým srdcem stáhnou hodnocení na lepší tři – jak to, že někdo dokáže tak slibný a napínavý seriál takhle zvorat!!! ()