Scrat: Spaced Out

USA, 2016, 15 min

Mike Thurmeier

John Debney

Lori Forte

Scratoivy scény z Mamutího drcnutí sestříhané do jednoho kraťasu a s jiným koncem, který si udělá legraci například z Blízkých setkání třetího druhu. Na rozdíl od páté Doby ledové jsem se dobře bavil.(25.12.2016)

https://www.youtube.com/watch?v=hBd3FMBsY7Q 70% - 3*(28.12.2016)

Scratovy vesmírné příhody na sto různých způsobů - od vzniku Sluneční soustavy, přes neuvěřitelně humornou epizodku s gravitací, až k nebezpečenstvím teleportu a vyspělejším druhům. To vše v duchu Scratovy nekonečné honby za vysněným žaludem. I přesto, že jde už o x-tý kraťas se Scratem a v podstatě recykluje osvědčené gagy a vtípky, tak pobaví rozhodně víc než pátý celovečerák.(14.4.2020)

Zasmál jsem se jen u scény s gravitací. Chápu, že tohle má být kraťas pro děti, ale jak si dobře vzpomínám, tak první kraťas s touhle nesmrtelnou veverkou byl naprosto famózní. Tady už se jen variuje na všechna myslitelná témata.(25.3.2017)

• Frantisek.Fu

40%(21.7.2018)

Čtvrt hodinka při které rozhodně není čas na nudu..až na scénu s teleportem, která byla zbytečně dlouhá a trochu přehnaná..stejně je to parádní kraťas.(27.12.2016)