Milovník po přechodu

Ako sa stať zlatokopom

Komedie

USA, 2017, 115 min

• edlik007

Bohužel jako bývá zvykem to nejlepší bylo v traileru. Zápletka je jasná, to jak to skončí je jasné taky. Jde jen o to co vše se stane než se ke konci dostaneme. Film jsem viděl na 3x... Nedokázal jsem to dokoukat najednou, ne že by to byl kousek, u kterého musíte přemýšlet a bolí vás hlava. Jen je to většinou dost nudné. Na nedělní odpoledne to bude dobré....(28.11.2017)

• verbal

Jak být klišovitým cigánským trapákem je další typický žluklý výtok z Cesmínového lesa, který svým intelidegentním scénářem, retardfistikovaným tumorem, ukrutně, ale ukrutně žertobilním přehráváním a tunou pateticky kýčovitého ňuňání degenerujících amerických fracků dozajista potěší nejednoho několikanásobného absolventa sedmi tříd zvláštního školství, zástup jen Trošku jednoduchých, životem zklamaných starých panen, slušně velké stádo prudce neheterosexuálních smíšků a bez výjimky všechny věrné diváky Prímy hnůj a TV Loppatov. Na druhé straně je ovšem velice chvályhodné a nesobecké, že hlavněproudá produkce tolik myslí na naše mentálně postižené spoluobčany a točí takovéto parafilmy jako na běžícím pásu. Akorát by je mohli začít označovat jako třeba místa pro invalidy před Teskem, například symbolem prokopnuté tyqe, vysypaných pilin, nakousnutého či přeškrtnutého mozku, abych tam těm chudákům už nikdy, kurva, nedopatřením znovu nezaparkoval! A stará paní Hájková se svou obří ztvarohovatělou mexickou prdelí a gravitačně hroutícími se pětkami už holt kdejakou sračku dávno nevytrhne.(13.8.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $32,149,404Tržby Celosvetovo $61,881,372Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Zo začiatku to vypadá všelijak, dosť vyumelkované až gýčové. Stačí pretrpieť prvých 20 minút a potom sa to v celku rozbehne v dosť praštenú komédiu, kde nám ulahodí hneď niekoľko trefných komických scénok, pri ktorých sa slušne človek pobaví. Ako taká oddychovka fajn aj keď obohranej príbehovej schéme sa to nevyhne. /videl v kine: 70%/(6.8.2017)

Vyprošťovací chujovina na depky se sexy Salmou, která snad nestárne a Maximem s příšernýma žlutýma plavkama. S několika dobrýma hláškama to mělo šmrnc a spád. Mohlo to být kratší, žádné veledílo to také není, ale mně to uteklo rychle, tak neváhám a pálím čtverec.(16.8.2017)

"Bože, ještě než odejdeš, pomoz mi najít novou manželku. S velkým srdcem, ale zas ne příliš silným." Může pracující člověk se pevným charakterem, ocelovým morálním kreditem a duší bez jediného prokázaného hříchu, tedy zkráceně JÁ, fandit takovému hovadu, jako je Maximo? Na začátku určitě nemůže, ale když své stále ještě zlehka dýchající manželce koupil jako dárek McLarena tak, že platila paninka a jezdit si bude on, tak jsem trošku slevil ze svých zásad a začal jsem se bavit. A pak jsem s tím prošedivělým kreténem začal trénovat konverzaci, chůzi a oční kontakt. Jsem však stále nad věcí a vůbec to na mně nezanechalo žádný vliv, akorát si každé ráno kolem poledne skočím do solárka, nechám si vytrhat chlupy z uší, nabarvit vlasy ...(29.1.2018)

Skvělá komedie s příjemnými herci i fajn ústředním nápadem. Zábava od začátku do konce pro celou rodinu s vtipným situačním humorem. Bavil jsem se skvěle. 80%(20.8.2017)

• kulyk

Doufal jsem v návodné video s tématy, které se mě již bytostně dotýkají, tedy jak na stará kolena pozvednout. Svou úroveň, co se obluzování náctiletých krasavic týče, samozřejmě. A ono dojemný příběh mužské kurvičky, která s čím zacházela, tím také sešla. Je to skoro na tři, několik momentů, kdy se dobrovolně sociálně exkludovaný viagrista setká s nechutnostmi typu práce, účty nebo otravní haranti, se vyvedlo. Zbytek - při záběrech z určitých úhlů začíná skrz Selmiččin mrdonosný obličej prosvítat babička, kterou si v sobě pozvolna pěstuje. To mi vyděsilo asi nejvíce. A již po léta málo hulím, tedy většinu houmrů z filmu neocením, protože.... si pamatuji navlas stejné z jiných, blbých a ještě blbějších. Tak snad až se má senilita rozvine v celé své kráse.(6.9.2017)

Bohatá, s velkým srdcem, ale zase ne moc silným. Maximo v dětství pozoroval, jak se jeho otec dře, což se mu stalo osudným. Slíbil sám sobě, že on makat nebude, s čímž mu pomáhá bohatá panička. Ta poslední pouštěla prašule řadu let. Profesionální zlatokop ale nakonec dojede na mladší verzi. Ze zlaté klece zaťuká s prosíkem u mladší sestry, která se vydala naopak cestou cílevědomosti a pracovitosti. Coby vdova vychovává desetiletého syna a jelikož jsme v Americe, doputuje k nám mnoho životních pravd a objetí. Než totiž najde novou žílu, pochopitelně i leccos napraví u sebe. Režisér Ken Marino nezklamal. Svou milou komedii ozvláštnil tím, že vsadil na mexicko-americké obsazení vedené hercem Eugeniem Derbezem a pořád svůdnou Salmou Hayek. Jejich scény jsou dynamické a řádně temperamentní, přičemž nejednou začnou hádku ve španělštině. Co pár minut se dočkáme i příjemného vtipu, scénář není vůbec špatný, nápad tvůrci docela vymačkali. Nakonec si to všechno tak nějak sedne, rodinné peripetie jsou dojemné a celkově to má šťávu. Vedlejší role fajn. Tři až čtyři hvězdy.(10.2.2018)

Na csfd jsou týpci, kteří nevědí, co znamená slovo komedie. Tito jedinci berou vše moc vážně a hodnocení podobných komedií tomu odpovídá. Já se ohromně bavil, pro mě prozatím komedie roku 2017.(11.2.2018)

Je to tak blbé, ale roztomilé..(25.11.2017)

Já mít takovou ségru, tak jsem ten nejšpatnější brácha na světě. Když navíc Salma začla espaňolovat, musel jsem si dát do klína ranec cihel, abych nevystartoval po plátnu. Na americké komedie tohohle typu můžeme plivat jako Jack z Titanicu, ale nakonec jsme stejně všichni rádi, že tu s námi jsou. Já totiž nepotřebuju v kině koukat na hru na něco, mně bohatě stačí vidět, že si někdo užívá to co dělá. Nicméně kdybych mohl Maximovi poradit, tak bych si na jeho místě trošku upravil mířidlo...(29.7.2017)

Humorné prázdno a zápletka se rozplynula. Ženy po padesátce, trpící vaginální atrofií a za nocích kříčící jižanská jména Rodrígo, Diego a Enrique, budou mít pré. A do úctyhodné řady jmen, která provolávají nadarmo, si můžou po tomto filmu přidat i jméno Maximo. Jméno, které náleží muži, který pocházel sice z nuzných poměrů, nicméně svoji mimořádnou balící taktiku vybičoval v mládí k takové dokonalosti, že mu k pyji padaly ty nejbohatší ochechule. A s jednou takovou se i v mládí oženil. A jedna taková ho právě vykopla z luxusu, je to rána, vždyť Maximo v životě nesáhl na práci, z manželství mu nepřipadá žádný majetek. Kam se tedy vrtnout? Spásou je mu jeho sestra, se kterou se čtvrt století nestýkal. Zanedlouho se bude tísnit v jejím skromném bytečku a spávat v pokojíčku se svým desetiletým synovcem, kterého zasvětí do tajů svádění. A na obzoru se objeví jiná bohatá panička, kterou by pro něj neměl být problém sbalit. Jenže Maximo už není žádný mladík, kterým býval, má vzhled vysloužilého gigola, ke všemu je až roztomile sobecký a pohodlný, ale na nápravu není nikdy pozdě. Tak nějak jsem to pochopil já, tedy že ústřední milovník přes všechny peripetie dosáhne zmoudření a nebude si ubírat věk. Koneckonců jeho skutečný věk se divák nedozví. Dialog o svém věku, který vedl se svojí sestrou, byl dost mimo. A on celý ten film je trochu mimoň. Už to, že se k nám dostal do kin, je značné překvapení. Absolutně v nich neměl co pohledávat. Vše ve filmu je triviální a humorně jednolité. Situačních gagů nemálo, jen hrstka je k uchechtnutí. Herecký trojlístek Eugenio Derbez, Salma Hayek a Rob Lowe, který přiskotačil odnikud, je tak nablblý, až jsem jej akceptoval s tím, že už nikdy nepotřebuji vidět žádný další film s Derbezem, Salmu už v jejím věku nemá smysl ojíždět a Rob je asi nejzábavnějším z celého filmu. Pak je zde ještě paní legenda Raquel Welch, chudák, tak pitomou roli na ni ušili, paní s protézami místo rukou, snad film Davida Cronenberga, zde to moc funkční nebylo. A kdysi použitelná, dnes výstavní hnuska Kristen Bell coby milovnice koček plná škrábanců od nich? Nic otřesnějšího, a to ani v rámci žánru, zde ještě nebylo. Jak filmu chybí kvalitní zápletka, začne to divák na dvouhodinovém filmu pociťovat. Relativní zábavnost i vtipnost film má, jenže postupem času není kde ji dál brát. Celé to upadne. Vše je i značně předvídatelné. Filmu by prospěly pikantní vtipy, když už je řeč o milovníkovi, jenže je přístupný, takže nic přisprostlého se nekoná. Scénář sepsal debutant ještě s druhým, ne moc úspěšným televizním scenáristou. A celé to napekl méně známý herec Ken Marino, který se po řadě seriálových epizod také uchýlil k filmové režii. Napříště vyhodit scenáristy a půjde to třeba líp. Nedivil bych se, kdyby film dostal odpad jeden za druhým, ovšem přece jen by se měla stárnoucím milovníkům dát šance. Aby třeba chytili druhou mízu. Jen doufám, že nepřijde nějaké pokračování v podobě "Milovník na penzi" a podobné šílenosti. No, pokud jde o zvolený styl tvůrců, nevylučuje se to. 5/10(15.9.2017)

Podobné komedie už nemají pořádně co nabídnout a dostal jsem ''asi'' to co jsem od filmu čekal - slušnou oddechovku, která nijak neurazí a na film se dá koukat. První polovina bez pochyby lepší než ta druhá. Jinak mě teda hodně sralo, že skoro po celý film se tam mluvilo španělsky, což mě slušně vytáčelo a já nevěděl co žvachtlají (mohlo to mít přece své opodstatnění a divák pak o něco přijde). Hodnocení vskutku odpovídá 55 %.(7.1.2018)

• korbitch22

Pár opravdu povedených vtipů na tunu naprosto nevtipných a trapných. Jedna z těch amerických komedií, která je určená pro tu hloupější nižší střední třídu jak tady, tak v USA. Salma Hayek je sice překrásná, ale pokaždé když mluví tím strašným přízvukem hledáte kolem sebe nějakou Eržiku co čmahňá osmnáctou Startku, u toho kojí, kolem pobíhají dva zanedbaní čmoudi a třetí křičí v kočárku. Další věc je nesnesitelně natažená stopáž a otravná Kristen Bell a řikám to pořád, ale Rob Riggle je kreténský mentál a jeho role mě neskutečným způsobem serou. Každá scéna v jeho podaní je neskutečná trapárna, Kdyby se vynechala ta dětská dějová linka a na humoru se přitvrdilo, možná by ten film měl větší šanci. Párkrát sem se zasmál a taky se zhrozil, že i když Raquel Welch táhne na nějakých osmdesát, asi bych jí po pěti pivech klidně opíchal, něco jako Cher, tolik plastiky, že to prostě svým podivným způsobem stále funguje :D Prostě milovník v přechodu....40%.(21.10.2017)

To je snad poprvé, co jsem viděla povedenou "latino" komedii. Sice je tady hodně zásahů takové té normální Ameriky, ale i tak to má pořád ten správný šmrnc a není to tuctovka. Navíc hlavní představitel je celkem vtipný a Salma je prostě bohyně.(15.8.2017)

Po všech těch pochmurných dramatech o nemocných, válkách a katastrofách, které jsem v poslední době viděla, jsem si zašla tzv. vypnout mozek a od kina nečekala nic víc než úsměvnou zábavu. Stárnoucí bývalý playboy Maximo, který se snaží oprášit zašlou slávu svých legendárních žlutých plavek a získat bohatou, navíc i atraktivní babičku v podání Raquel Welchové, místy pobavil. Film nemá jiný účel než hollywoodské komedie obvykle mívají. Dá se to vidět, i když některé drsnější vtípky už jsou mírně nejapné a za hranou, až hloupé (viz. invalidi). Kladněji vyznívá to, že si film na nic nehraje, chce jen pobavit a podaří se tam i propašovat dvě tři myšlenky.(14.7.2017)

• Derek

je tam zopar dobrych hlodov a rob lowe je vazne vtipny, ale ako aj predchadzajuci film s eugeniom derbezom (INSTRUCTIONS NOT INCLUDED ktory bol viac drama) je to dost nemastne-neslane (plusove body za salmu a raquel welch)(8.8.2017)

Divákova stupnica zábavnosti, je tu akousi horskou dráhou. Občas je to slušne vtipné, občas...nie. Občas parádne nápady, občas...nie. Občas je to lepšie ako priemer, občas...nie. Tak občas občas.(25.12.2017)

• Lacike

Je to dost nevyvazena komedia, ktora ponuka niekolko neskutocne vtipnych scen ale aj dost vela nudnej vaty. Skratenie o takych 20 minut by filmu pomohlo. Najväcsi problem som mal s hlavnym hrdinom, ktory je totalny flakac a vlastne obycajna vydrziavana kurva. To by bolo v poriadku, keby bol film pojaty cynicky a ponukal by mnoho narazok na tento spôsob zivota. Lenze ono je to pojate skoro az seriozne a film sa snazi dokonca dojat divaka tym aky tazky zivot maju tieto pijavice potom, co ich konecne vykopnu ich starsie bohate partnerky. Na to som sa nevedel prilis naladit. Bohuzial tieto seriozne sceny tu boli na ukor komickych, ktorych bolo na komediu dost malo. Eugenio Derbez vela charizmy nepobral, takze ani vdaka nemu ma jeho pribeh prilis nezaujimal. Prijemnym plusom je, ze sa aspon nepolepsil uplne a na konci neprisiel len tak k nejakej serioznej robote, ale nadalej ostal kurvou. Hlavnym tahakom pre mna a asi aj pre väcsinu divakov bude stale neskutocne nadherna Salma Hayek ako sestra hlavneho hrdinu v ktorej pekarni by som si stale rad pochutil. Aj vo vedlajsej ulohe zatieni Derbeza. Predvedie roztomily tanec a jej neustale prechadzanie z anglictiny do spanielciny nikdy neomrzi. Na konci nam aj zaspieva. Vdaka nej a par fakt vydarenym vtipom to stoji za jedno pozretie. 5/10.(12.8.2017)

Myslel jsem, že to bude ještě o něco vtipnější, ale hlavně ze začátku tu byly momenty, kdy jsem se moc nebavil. Jakmile se to ale trochu rozjelo, bavil jsem se a u některých scén jsem se skutečně bavil. Finále už je taková klasika, která je nezbytná, protože hlavní postava nemůže být za hajzla, ale i tak jako komedie povedené.(23.8.2017)

• SHI-SHA

Mírně podprůměrná komedie se skvělým obsazením a několika velice vtipnými momenty. Bohužel ho hodně shazuje přepálená stopáž a předvídatelnost.(5.8.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5