Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

hygienik

Tak som dostal predčasný vianočný darček, titulky k môjmu najočakávanejšiemu filmu v roku 2017. Ďakujem, Mirischka, za výborný preklad. Film žiaľ nesplnil moje očakávania, ale tie boli naozaj prehnané. Scenár sa oproti seriálu silne "amerikanizoval" - postavy sa vyvíjajú hollywoodsky predvídateľne. Vzťahová schéma zostala podobná, žiaľ aj dejové zvraty sú nápadne podobné, len menej prepracované, čo je samozrejme logické, veď film je oveľa kratší ako seriál. Pozitívom filmu je, že vo mne vyvolal pekné spomienky na seriál. Ale to je dosť málo. Ak mám hodnotiť iba film sám o sebe, tak je žiaľ iba priemerný. ()

Mirischka

Celkem fajn zakončení fajn seriálu. Všechno dopadlo tak, jak mělo a všichni byli štastní. God bless American dream (sarkasmus). Trochu mě mrzelo, ze všechno bylo predvídatelné a nalinkovane prakticky až do poslední scény. Ale budiž odpuštěno. Co mi vadilo víc, byl fakt, že představitel Christiana prakticky nezatancoval vůbec a to samé platí pro Kat. ()

• Natáčení začalo 29. května 2016 v Sydney a skončilo 22. července 2016 v New Yorku. (me116)