poster

Plážoví povaleči

 • Česko

  Plážoví flákači

  (festivalový název)
 • USA

  Beach Rats

 • Slovensko

  Flákači

  (festivalový název)

Drama

USA, 2017, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Přišlo mi, že se snímek hodně snaží o to, aby napodobil "Moonlight" a určil tak současnou podobu filmů, kdy se z kluka nebo dívky stává muž či žena. Jenže je to hodně podobné, hodně pomalé, na jednu stranu realistické, ale přitom to nedokáže zajít v zobrazovaném opravdu dál, jako kdyby bylo možné se až moc přiblížit pornu. Škoda.(16.1.2018)

 • eLeR
  ****

  V podstate bez nejakého extra príbehu. Celý čas len sledujete Frankieho, ktorý sa necíti byť gayom, aj keď ním vlastne je ... a popritom rieši ešte kadejaké iné problémy. Film zaujme, je veľmi prirodzený a Harrison je sympaťák.(19.1.2018)

 • chelseaman22
  ***

  Nic proti gejům, ale filmy s touto tématikou mě už fakt serou. Všechny se snaží tvářit rádoby umělecky, a přitom to jsou sračky koledující si o výmaz z historie. Beach Rats jsou vlastně o tom, že pokud na první dobrou neuspokojíte ženu, musíte si najít penis. 58 % Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $473,771(9.2.2018)

 • DonBraso
  ****

  Od první minuty jsem věděl,že to bude bez konce.Kdo už zná tenhle typ filmu,tak je jako doma.U takových to dramat je vcelku jedno,že nedostane nějaké zakončení,protože některé filmy reflektují spíše na jádro či střed dané postavy,která nakládá se svým životem jako zde Frankie,kterýho zahrál skvěle Harris Dickinson.Film je to spíše pro gay komunity,ale heterosexuál tenhle film musí vzít jako fakt,že když nevíte co vlastně chcete a proč jste tím čím jste,tak užijete života stejně bez rozdílu pro jaké pohlaví zrovna toužíte.(16.12.2017)

 • Disk
  *****

  Výborné drama s tématem dospívání v Brooklynu a potýkání se s toxickou maskulinitou, které české prostředí nejspíš moc neocení. Film výborným způsobem zachycuje tápání puberťáka, který se teprve hledá, ačkoli na první pohled má jasno. Režisérka Eliza Hittman odvedla skvělou práci s mladými neokoukanými tvářemi a je docela možné, že o Plážových flákačích ještě uslyšíme.(9.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace