poster

I Don't Feel at Home in This World Anymore

Krimi / Thriller / Komedie / Drama

USA, 2017, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ink flo
  ****

  Sundance filmeček, kterej pobaví bizarními postavami (Elijah Wood jakožto 80s karatista poslouchající metal atd.) a bizarními situacemi, které zachrání většinu hluchých momentů a stylového ohýbání, kdy to začíná jako indie loser komedie alá "Napoleon Dynamite" nebo vzhledem k ženské hlavní hrdince spíš "Me and you and everyone I know", a postupně se z toho vyvrbí podivnej slasher alá Coenovi...(29.1.2019)

 • bourec
  ***

  Začátek sem prožíval stejně jak chuť si vůbec pustit tenhle film.Navíc dost nesympatický obsazení , a na další prosranej čas u filmu bylo zaděláno.Po dvaceti minutách se to ovšem začalo stáčet směrem k napětí,ruku v ruce s tim přišla i větší kvalita.No a konec byl slušnej masakr.Nakonec se z toho vyklubal ,s ohledem na použitej materiál,vcelku koukatelnej filmek.60%.(16.9.2017)

 • Zombiepod
  ***

  Netflix prišiel opäť s niečím solídnym a zábavným. Čakal som síce niečo masakrálnejšie a trhlejšie, no i tak ide o veľmi slušnú a obstojne napísanú akčnú komédiu, kde postavy ženú situácie až do totálnych absurdít. Elijah je super creep, len mohol dostať viac priestoru, kreatívnejšie a hlúpejšie úmrtia len ťažko nájdete, a celé to má veľmi sympatický indie look s myšlienkou, s ktorou sa nanajvýš stotožňujem. Keby tvorcovia zapracujú na dialógoch (ktorým by sekol viac "tarantinovský" štýl), mohla to byť jedna z najlepších somarín na Netflixe. Takto je to "len" mierne nadpriemerná somarina, ktorú stačí síce vidieť raz, no strata času to nie je.(26.6.2019)

 • Beastmaster4
  ****

  Tak to je přesně ten typ filmu, od kterýho moc nečekáte a on z vás postupně vyrazí dech :-D Vše začíná vcelku standardní vloupačkou do bytu jedné "obyčejné" ženy. Jenže tahle žena se nechce smířit s ledabylým přístupem policie a bere boj za svou svobodu a bezpečnost do vlastních rukou. Vlastně jde o skutečný obrázek toho, jak dnes přistupují ti, co nás mají chránit a bránit k zločinům, které se díky naší zkažené společnosti, staly už tak nějak běžnou součástí systému :-/ Hodně mě překvapil E. Wood a samozřejmě hlavní protagonistka M. Lynskey :-) Doporučuju všem, kteří mají rádi surové a lidské příběhy, postavené na reálném základě, s reálným chováním postav a s neplánovaným závěrem :-)(7.3.2017)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Příjemná novinka s Coenovským nádechem a opět podivným Elijahem Woodem. Těší mě, že Elijah Wood od Pána Prstenů je věrný žánru Horor/Thriller, tyhle role mu opravdu sedí. Film je od začátku až sarkasticky vtipný a je plný černého humoru, což rozhodně potěší. Byť detektivní zápletka je poměrně jednoduchá je film plný nečekaných překvapení a místy se mu daří i hezky šokovat. V závěru film vrcholí téměř až ve Slasher a rozjede řádně brutální divadýlko, které k předešlé nevinné hodině je silně úderné a správně trefné. Skvělá oddychová zábava, která dokáže překvapit i potěšit. Story 7/10, Atmosféra 6/10, Gore 6/10, Vizuál 7/10, Akce 6/10, Napětí 3/10,Humor 7/10. Zábavnost 7/10, Lekačky 0/10.75%(1.3.2017)

 • - Film mal svetovú premiéru na filmovom festivale Sundance 19. januára 2017. Celosvetovo bol predstavený na Netflixe 24. februára 2017. (chesterko)

 • - Natáčalo sa od apríla 2016 v Portlande, štát Oregon. (chesterko)