Reklama

Reklama

Pevná linka

  • USA Landline
Trailer

Obsahy(1)

Manhattan roku 1995. Dvě sestry se za zády své matky pokoušejí zjistit, zda má jejich otec poměr. Obě se navzájem sblíží, zatímco se potýkají s vlastními problémy s láskou, sexem a věrností. Když dvě sestry začnou podezírat svého otce (John Turturro) z nevěry, začnou propadat panice a fasáda jejich rodinného štěstí začne vykazovat trhliny. Starší Dana (Jenny Slateová), která se nedávno zasnoubila a potýká se s vlastní věrností, se poprvé v životě sblíží se svou divokou dospívající sestrou Ali (Abby Quinnová). Zatímco se obě dívky za zády své matky (Edie Falcová) snaží odhalit pravdu, začnou objevovat chaotickou realitu lásky a sexu. Snímek Pevná linka, který se odehrává v devadesátých letech minulého století na Manhattanu, je laskavé a poutavé komediální drama o rodině, kterou drží pohromadě tajemství a lži. Režisérkou a spoluautorkou scénáře je Gillian Robespierreová (Náhodná známost). (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

Nevím jak by tohle fungovalo v reálu ale papír snese všechno nuda z toho přímo kapala.Proč se děj zasadil do roku 1995 a ne třeba do 1996,A natočen v roce 2017.Jakože skutečná událost??Ha ha... ()

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Slečna alebo pani režisérka by sa mala hlboko zamyslieť nad svojim životom. A jej židovskí prispievatelia taktiež. A aj herci čo opakovane hrajú v jej filmoch. No pozor, teraz som urazil všetky filmy. Takže lepšie povedané v tých ultra debilných, kokotných, vypatlaných, ohavných a nechutných sračkách čo vypúšťa do sveta. Na toto je aj ODPAD! málo. ()

Reklama

zahadum 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý malý a živý film...viem,že väčšine sa páčiť nebude...deje sa tam " len " život...fajn chémia medzi sestrami...mierne veselé..mierne smutné....niekto to nazve nuda...no jasnééé...nie sú tam mobily...FB...a James Franco nevyserie sám seba....a predsa je to super film za 70 % ..... ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Nostalgie po 90.letech? Stáří přišlo brzo...Přátelská epizodní komedie, a kterou hned příští den zapomeneme o tom, jak se lidé chovají ve vážných situacích. Dost dobrých hlášek jako "Nechce jít nikam, leda by tam nosili rádiovky, kouřili vlastní bylinky, vyráběli humus a jedli to z frisbýček". ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

„S touto ženou otec nemôže mať nič spoločného. Ona by ho zjedla na raňajky. Ale jej kabát sa mi páči.“ Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama